Wild simboli un to veidi

Online kazino fani noteikti ir pamanījuši un zina, ka spēļu automāti piedāvā īpašus simbolus, kuri iedarbina bonusa funkciju vai citas darbības, kas sekmē lielas uzvaras.

Wild simboli ir vieni izplatītākajiem, taču nevienu nekaitina to klātbūtne, tieši otrādi, tie ir laipni aicināti. Wild simbols ir ikona, kura saskaitīsies ar jebkuru citu simbolu ar mērķi veidot uzvarošu kombināciju.  Tomēr ne visi wild simboli ir vienādi, tāpēc iepazīsimies ar to daudz veidību.

Sakrautie Wild

Šādi wild simboli parādās viens uz otra. Tas turpinās, līdz kolonna ir pilna ar šiem simboliem.

Šādi Wild ir potenciāli mīlētākie spēlētāju vidū, jo tie palielina iespējas izveidot uzvarošu kombināciju. Jebkura izmaksas līnija, kura saskaras ar wild simbolu visticamāk būs laimējusī. Papildus tam pastāv iespēja, ka tiek ietekmētas vairākas izmaksas līnijas.

Wild šādās situācijās parādās vertikālā stāvoklī vienā kolonnā, taču ir redzētas spēles, kur tas notiek ar horizontāli.

Izvērstie Wild

Vairāki spēļu automāti piedāvā izvērstos Wild un tie parasti ir kopā ar sakrautajiem. Šāds wild parasti izplatās pa visu spēles laukumu un tiek iedarbināts īpašu apstākļu gadījumā. Piemēram, ja parādās konkrēts wild simbolu skaits, tie izplatās.

Izvērstie wild strādā līdzīgā manierē kā sakrautie, katra izmaksas līnija, kura saskaras ar wild simbolu palīdz radīt uzvarošu kombināciju.

Lipīgie Wild

Šis ir gana specifisks Wild. Spēļu automāti ar šādu Wild, piedāvā wild simbolu, kurš, parādoties griezienā, paliek uz vēl vienu griezienu.

Lipīgie wild nepalielina uzvaras iespējas vienā griezienā. Tā vietā tie strādā līdzīgi kā jebkurš cits wild, to labums ir tāds, ka tie var palikt uz vairākiem griezieniem.

Pārklājuma Wild

Šādi wild parādās sakrauti specifiskā formā un nolaižas uz ruļļiem, lai pārņemtu dažādus simbolus. Tie parādās pēc grieziena un nesadarbojas ar citiem wild. Šādi wild atrodami lielākajā daļā jaunākajos NetEnt automātos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *