Menu

Vientuļā māte Divine Fortune spēlē laimē160 tūkstošu dolāru džekpotu

Šogad spēļu automāti pārsteidz ar džekpotu birumu, un mūs atkal sasniedzis kāds īpašs stāsts, šoreiz no Ņūdžersijas. 

NetEnt pazīstamā spēlē Divine Fortune kādai vientuļai mātei izmaksājusi 160 tūkstošus dolāru lielu džekpotu, nodrošinot bagātīgus gaidāmos ziemassvētkus.

51 gadus vecās sievietes hobijs ir spēļu automāti, taču tiem netiek veltīts ļoti daudz laika, jo viņa strādā divos darbos, lai nodrošinātu savu ģimeni. Taču tagad uz laiciņu tas nesagādās liekas problēmas.

Atverot Divine Fortune spēli škita, ka tās būs tāda pat sesija kā pārējās, taču drīz vien laimīgā dāma saprata, ka viss būs citādāk.

Tikai divas minūtes(!) kopš spēles uzsākšanas spēle izmaksāja 160 tūkstošus lielo džekpotu.

Protams, pēc laimesta iegūšanas, sieviete bija šokā. “Es izberzēju savas acis, apskatījos vēlreiz un sāku kliegt, PALDIES DIEVAM, ” atzīst vientuļā māmiņa.

Jautājot, kā sieviete tērēs laimestu, viņa atbildēja, ka bērniem nopirks kaudzi ar dāvanām. Kāpēc gan ne?

Tāpat viņa plāno apmaksāt mājas kredītu un uzlabot to, piemēram, ierīkojot jaunu apkures sistēmu.

spēļu automāti

Ja arī tev patiktu izbaudīt luksusa dzīvi, laimējot lielus laimestus, tad varbūt arī tev vajadzētu izmēģināt Divine Fortune, jo spēle pēdējā laikā ir diez gan dāsna.

Papildus džekpotam spēļu automāti piedāvā lieliskas iespējas kā wild simbolus, brīvos griezienus un citas, tāpēc nekavējies dodies to izmēģināt.

Turklāt spēlei ir veselu trīs kategoriju džekpoti. Laimē mega džekpotu un būsi stāvus bagāts! Spēļu automāti atrodami visos labākajos Latvijas online kazino.