Menu

Veic sitienu un tiec pie naudas!

Izvelc savas golfa nūjas un novietu bumbiņu uz zāles Spin Palace jaunajā 5 ruļļu, 40 izmaksas līniju un vairāku monētu spēļu automātā The Argyle Open.

Šīs spēles golfa somā būs gan Wild simboli, gan Bonusa iespējas, kas piedāvās  Free Spins un Multipliers laimestus.

Prestižais Argyle Open Crest simbols ir Wild jeb aizstājējsimbls, kas var aizstāt jebkuru citu simbolu, lai veidotu čempiona cienīgus laimestus.

Putting Hole ir izkaisītais jeb Scatter simbols un 3 vai vairāk šādu simboli uz spēles ruļļiem aktivizē aizraujošo Tournamen Bonus Game. Tās ietvaros jūs uzsāksiet spēli ar pirmo sitienu lieliskā golfa laukumā un, protams, centīsieties bumbiņu aizvadīt taisni līdz bedrītei.

Tournament Bonus spēlē jūs varēsiet uzvēlēties kādu no trim pro golferiem, lai aizvadītu 3 sitienu turnīru, kura balvu fonds ir tiešām iespaidīgs. Izvēlieties no 5 golferiem, ieskaitot Kevin Andrews, Blake Connor, Ryan Smith, Wayne Philips un Mark Winston. Jūsu kontrolā būs viss – gan nūju izvēle, gan sitiena spēka izvēle. Tournament Bonus spēles laikā:

– iespāja iegūt līdz pat 20 Free Spins
– 2x, 4x un 5x Multiplier dāvana
– Free Spins var tiks reaktivizēti

Katru reizi, kad tiksiet pie Tournament Bonus spēle, jūs izspēlēsiet īstu sitienu sēriju, kurā jūsu uzdevums, protams, būs iedzīt bumbiņu bedrītē. Jau pirmasi sitiens nesīs laimestu, bet tālākie tos var tikai pieaudzēt. Pieejiet šim uzdevumam ar vajadzīgo nopietnību un tuvojaties savam mērķim, kā arī pretendējiet uz papildus Free Spins iegūšanu!

Likmju lielums šajā spēlē var būt no 0.01 līdz 0.50 un līdz pat 10 monētām uz līniju. Maksimālā likme līdz ar to ir 20.00. Maksimālais laimests jeb Jackpot ir 20 000. Izvēlieties pareizi golferi un parādiet lielisku sniegumu laikumā, lai saņemtu līdz pat 1300 monētu lielu laimestu Bonusa spēlē. Taču lielā trofejas nāk Free Spins spēlē, kur laimests var sasniegt 100 000.

Spēlējiet The Argyle Open no Spin Palace kazino šeit!