UAB Baltic Bet saņem 12 tūkstošu eiro sodu par noteikumu pārkāpumiem


Lietuvas azartspēļu uzraugs piešķīris UAB Baltic Bet €12 450 sodu par azartspēļu organizēšanas noteikumu pārkāpumiem.

Kā vēsta regulators, operators spēlētājiem piedāvājis nepareizus koeficientus, nav spējis atcelt atceļamas likmes, kā arī nav piemērojis atbilstošus limtus.

Regulators arī piešķīris brīdinājumu. “Kompānija ir saņēmusi brīdinājumu par licences pārkāpumiem, un tai tie ir jānovērš noteiktajā termiņā, ” vēstīts paziņojumā. “Lēmums nav galējs un to var pārsūdzēt administratīvā likuma noteiktajā kārtībā.”

Vien pirms mēneša regulators sodīja “Unigames” ar 10 tūkstošu eiro sodu pēc negaidītas pārbaudes. Tajā tika atklāts, ka operatora piedāvātā “Betbuilder” funkcija pārkāpusi izvirzītos noteikumus. Pēdējo divu gadu laikā operatori saņēmuši jau piecus sodus.

Martā “Cbet” saņēma 15 tūksošu sodu par nepamatotu limitu uzlikšanu spēlētājam, savukārt 2020. gada novembrī tā paša uzņēmuma darbinieks saņēmis 1500 eiro sodu par reklāmas pārkāpumiem.

Tāpat Lietuvā nolemts mainīt licencēšanas sistēmu, operatoriem piešķirot arī tikai online azartspēlēm paredzētas licences. Šobrīd tiem jāsadarbojas ar zemes operatoriem, lai saņemtu licenci.