TOP spēļu automāti 2020.gadā


Lai gan 2020.gads globāli bijis ļoti sarežģīts, online kazino jomā nekas nav apstājies un viss tikai turpina attīstīties. Gada laikā klajā nākuši desmitiem spēļu automāti, kas guvuši ievērojamu spēlētāju atsaucību. Atskatīsimies uz dažiem no tiem.

Cat Wilde and the Doom of Dead (Play N Go)

Ričs Vailds un citas “Book of Dead” zvaigznes kopā ar Ketu Vaildu apvienojušās kārtējā slavenajā “Book of” stila spēlē no “Play N Go” ražotāja. Piecu ruļļu, trīs rindu un 10 izmaksu līniju Senās Ēģiptes tematikas spēļu automātā spēlētājs nokļūst kapenēs, kur sastopās ar čūskām, dievībām un citiem zīmīgajiem elementiem. Protams, galvenās lietas spēlē ir augstā riska pakāpe un bezmaksas griezieni ar izlozētajiem īpašajiem simboliem, kas izpletīsies pa visu rulli.

Wild Walker (Pragmatic Play)

Īpaši briesmīgu helovīnu noskaņu spēļu automāti rudenī nāca klajā no “Pragmatic Play”. “Wild Walker” spēlētājiem nodrošina zombiju apokalipsi labākajās tradīcijās. Klasiskā 5×3 formāta un 25 izmaksas līniju spēlē īpaši jāizceļ izplestie aizstājējsimboli, kā arī bezmaksas griezienu bonuss, kurā iespējams paplašināt spēles laukumu līdz pat astoņiem ruļļiem ar ieslēgtiem aizstājējsimboliem pirmajos trijos.

Romeo and Juliet – Sealed With A Kiss (GreenTube)

Pa vidu ierasti atraktīvajām un aizraujošajām spēlēm, slavenie “GreenTube” izstrādātāji pievērsās arī mīlestības tēmai, balstoties un klasisko un traģisko Romeo un Džulietas romānu. Mīlestības meklējumos 5×4 laukumā un 30 izmaksu līnijās uzmanība jāpievērš nejaušām funkcijām, kas var aktivizēties pamatspēlē, kā arī bezmaksas griezienu bonusam, kurā Romeo cenšas savai sirdsdāmai nogādāt mīlestības vēstuli.

Hades Gigablox (Yggdrassil)

Senajā grieķu mitoloģijā ar ļoti īpašu dizainu un animācijām ieved “Hades Gigablox” spēle no “Yggdrassil”. Spēļu automāti izmanto unikālo “Gigablox” funkciju, ar kuras palīdzību simboli spēles laukumā var parādīties līdz pat 6×6 formātā. Neiztiek ar bez spilgta citu funkciju klāsta, piemēram, “Hades Wild Hunt”, kas spēles simbolus pārvērš aizstājējsimbolos. Tikmēr bezmaksas griezienu bonusa laikā “Hades Wild Hunt’ ir aktīvs katrā griezienā, turklāt tas palīdz uzlabot laimesta reizinātāju un iegūt papildu griezienus.

Street Fighter 2: The World Warrior (NetEnt)

“NetEnt” veikums, balstoties uz klasiko “Street Fighter” spēli ieved retro videospēļu pasaulē. Butībā funkciju veidi un to klāsts tā vien liek dēvēt “Street Fighter 2: The World Warrior” spēļu automātu par kārtīgu videospēli. 5×5 laukuma spēle, kur uzvarošās kombinācijas veidojas simbolu kopās,  sākas ar tēla izvēli, kuri sadalīti pēc riska pakāpes (no “Win Often līdz “Win Big”) un kurš cīnīsies pret citu tēlu. Katram tēlam ir savs indikators, kurš aizpildīšanas gadījumā aktivizē īpašas aizstājējsimbolu funkcijas. Spēlē tiek piedāvātas divas bonusa spēles – “Car Smash” un “Beat the Boss” bezmaksas griezienu bonuss.

Star Clusters Megaclusters (BTG)

Jaunu invovāciju zīmē arī 2020.gadu aizvadīja Big Time Gaming. Spēļu ražotājs savā radošumā nav apstājies pie nu jau ļoti populārā Megaways formāta un prezentē jaunu spēļu mehāniku – Megaclusters. “Star Clusters Megaclusters” sākas 4×4 laukumā, kur uzvarošās kombinācijas veidojas vienādo simbolu kopās. Maģija sākas veidojoties uzvarošajām kombinācijām, jo katrs simbols sasķeļas četros mazākos simbolos, maksimāli sasniedzot 64 (8×8) simbolus. Tāpat iespējams iegūt laimesta reizinātāju ar zelta aizstājējsimbolu palīdzību. Bezmaksas griezienu bonuss tiek uzsākts 8×8 laukumā, līdz ar to spēles simboli var sasķelties līdz pat 256 simboliem.

Troll Hunters 2

Pēc gandrīz sešiem gadiem otro daļu populārajai Troll Hunters spēlei klajā laidis “Play N Go”. 5×5 laukuma simbolu kopu spēlē iespējams iegūt varenus laimesta reizinātājus, kas aug pēc katras uzvarošās kombinācijas, un aizstājējsimbolus ar reizinātājiem, kas sekmēs lielas uzvaras. Atklājot vārdu “Bonus”, tiek aktivizēta bezmaksas griezienu spēle, kur spēlētājs var izvēlēties starp trim dažādiem bonusa veidiem ar 2×2 izmēra aizstājējsimboliem.

Nitropolis (ELK)

Ļoti ražīgs un spilgts gads bijs arī ELK Studios ražotājam, ko noteikti ievērojis katrs aktīvs spēlētājs. Viens no inovatīvākajiem jaunumiem šogad bijusi Nitropolis spēle. Spilgtākā spēles funkcija ir “Nitroreels”, kas vienā parastā simbola pozīcijā var ievietot līdz pat 12 simboliem. Līdz ar to standartā pieejamās 4096 izmaksu līnijas var palielināties līdz pat maksimums 85155840 izmaksu līnijām. Tieši tā – vairāk nekā 85 miljoni! Bezmaksas griezienu bonusa laikā iegūtie “Nitroreels” saglabā savas pozīcijas, kas var atnest galvu reibinošus laimestus.

Deadwood (Nolimit)

Mežonīgo Rietumu tematikā veidotā spēle piedāvā gūt laimestus 3-4-4-4-3 laukumā un līdz pat 576 izmaksu līnijās. Spēles laikā spēlētājs var iegūt “Hunter Wild” aizstājējsimbols, kas pārklās visu rulli. Gadījumā, ja aizstājējsimbols laukumā parādās tikai daļēji, talkā nāks XNudge funkcija, tas iestums to rullī pilnībā, paralēli piešķirot laimesta reizinātāju par katru “stūmienu”. Tāpat pieejami dažādi bezmaksas griezienu bonusa veidi. “Gunslinger Spins” laikā aizstājējsimbolu reizinātājs saglabājas uzkrājošā veidā, savukārt “Hunter Spins” katra grieziena laikā garantēti piešķirs vismaz vienu aizstājējsimbolu. Trīs “Scatter” +divi “Sheriff” simboli pamatspēlē vai divi “Sheriff” simboli bezmaksas griezienu laikā aktivizēs “Shoot Out Free Spins”, kur visi vidējos ruļļos esoši zemas vērtības simboli tiek pārvērsti par aizstājējsimboliem.

Money Train 2 (Relax Gaming)

Relax Gaming klajā laistā “Money Train” spēles otrā daļa, iespējams, ir labākie spēļu automāti 2020.gadā. Lielākā uzmanība jāvērš augstā potenciāla papildgriezienu bonusa spēlei, kur maksimāli var iekrāt pat 50000x reizinātāju.