TOP Helloween spēļu automāti 2021


Gada baismākie un spocīgākie svētki, Helovīns, ir tepat aiz stūra. Kādi spēļu automāti spēlējami šogad, lai tumšajā laikā iegūtu svētku sajūtu?

Brides of Dracula: Hold and Win (Isoftbet)

Viesoties pie Drakulas līgavām spocīgajā Transilvānijā aicina “Isoftbet” savā jaunākajā “Brides of Dracula: Hold and Win” spēlē. Gotiskuma un Drakulas tematikas veidotajā spēlē iespējams iegūt kārtīgas šausmu emocijas, ko sekmē veiksmīgi izvēlētais dizains un mūzika.

Redzamākā pamatspēles funkcija 5×3 izmēra un 25 izmaksu līniju laukumā būs “Love Letter” funkcija, kas aktivizējas pēc nejaušības principa un piešķir kādu no trim bonusiem. “Win Spin” spēlētājam piešķir “Mystery” simbolus, kas pārvērtīsies par vienādiem spēles simboliem, “Bonus Add” piešķirs papildu “Scatter” simbolus, savukārt “Wild Desire” izveidos 2-5 sakrauto aizstājējsimbolu ruļļus.

Pieci vai vairāk “Scatter” simboli aktivizē papildgriezienu bonusu, kurā iegūt papildu “Scatter” simbolus ar laimestu vērtībām. Bez “Scatter” simboliem spēles laukumā parādās arī ‘Gems” simboli, kas paplašina spēles laukumu, palielina “Scatter” simbolu vērtības un piešķir papildu griezienu.

Hunters Moon Gigablox (Yggdrasil)

Pilnmēness un vilki ir gana populārā halovīnu tematika, un to spēlē “Hunters Moon Gigablox” piedāvā “Yggdrassil”. Tam visam pa vidu arī medniece, kas tematiku padara vēl aizraujošāku.

6×6 un 50 izmaksu līniju laukumā pamanāmākie ir “Gigablox” simboli, kas redzēti arī citās “Yggdrasil” spēlēs un šajā gadījumā ieņem 2×2 līdz pat maksimālo 6×6 formu. Tāpat virs spēles laukuma atrodas “Bonus Reel”, kas var spēles laukumā piešķirti aizstājējsimbolus un “Bonus” simbolus.

Pieci vai vairāk “Bonus” simboli aktivizē bezmaksas griezienu bonusu, kur griezienu skaits ir atkarīgs no iegūto “Bonus” simbolu skaita. Bezmaksas griezienu bonusu var arī iegādāties jebkurā brīdī par 100x likmi.

Muerto En Mictlan (Play N GO)

Godināt mirušo dvēseles pēc meksikāņu tradīcijām piedāvā “Play n Go” spēlē “Muerto En Mictlan”. Spēļu automāti 5×3 un 10 izmaksu līniju laukumā piedāvā klasiskos kāršu mastu simbolus īpašā tematikā, rozes, cilindrus, kā arī galvenos spēles tēlus. Aizstājējsimbolu lomu pilda galvaskausa simboli.

Galvenā funkcija pamatspēlē ir laimesta reizinātājs, kas pēc nejaušības principa grieziena laikā var piešķirt 2x-4x laimesta reizinātāju. Trīs vai vairāk “Scatter” simboli, kas parādās virs parastajiem spēles simboliem, aktivizē bezmaksas griezienu bonusu. Tajā spēlētājs izvēlas vienu no četriem aizstājējsimbolu veidiem, kā arī pārvietojas pa līmeņiem, kas piedāvā augstākus laimesta reizinātājus.

Day of Dead (Pragmatic Play)

Līdzīgā, nedaudz spocīgā tematikā svētkus aicina svinēt “Pragmatic Play” savā “Day of Dead” spēlē. 5×3 un 20 izmaksu līniju spēle izvietota kapsētā, kur spēlētājs var iegūt aizstājējsimbolus, kas pārvietojas pa spēles laukumu. Trīs “Scatter” simboli aktivizē papildgriezienu spēli, kas turpinās tik ilgi, kamēr spēles laukumā ir staigājošie aizstājējsimboli.