TOP 5 spēļu automāti online septembrī


Straujiem soļiem pienācis rudens, kas nozīmē, ka jāsāk plānot nodarbes tumšajiem vakariem. Protams, pārbaudīta vērtība ir spēļu automāti online, kur atradīs jaunas un arī klasiskas spēles.

Yum Yum Powerways (Pragmatic Play)

Ar eksperimentālu jaunumu septembra mēnesi sāk “Pragmatic Play” ražotājs. Pludmales “Food Truck” tematikā veidotie spēļu automāti online atsvaidzinās pēdējās vasaras atmiņas, kā arī sakārdinās izsalkušos.

“Yum Yum Powerways” spēlējams 6×6 izmēra laukumā, kur iekšējie un ārējie ruļļi ir savstarpēji neatkarīgi, radot unikālu “Powerways” mehāniku, kas sniedz iespēju veidot uzvarošās kombinācijas no visām laukuma pusēm. Kopumā spēlētājam ir pieejamas līdz pat 16 384 izmaksu līnijas, turklāt uzvarošās kombinācijas pazūd no spēles laukuma un paausgtina laimesta reizinātāju.

Bezmaksas griezienu bonusa laikā laimesta reizinātājs par katru kombināciju palielinās laimesta reizinātāju par 3x, ļaujot iegūt līdz pat maksimums 5000x laimestus.

Ghost of Dead (Play n Go)

Ierasti ražīgs ir “Play n Go”, taču starp visiem jaunumiem ir īpašs pārsteigums visiem Senās Ēģiptes tematikas un grāmatu spēļu faniem.

Vizuāli “Ghost of Dead” spēļu automāti online ir samērā līdzīga populārajai priekšgājējai “Book of Dead” ar spokainu fonu un pazīstamiem Dievu un citiem simboliem. “Rich Wilde” šeit gan neatradīsi, bet nāves maskas, skarabeji, čūskas un “Ankh” simboli sniegs vērā ņemamus laimestus.

Spēlē joprojām fokuss ir uz izplestajiem simboliem, turklāt tādus vari iegūt arī pamatspēlē. “Ghost Spin” funkcija izvēlas nejaušu simbolu, kas turpmākās spēles laikā līdz nākamajam “Ghost Spin” kļūs par izplesto simbolu.

Bezmaksas griezienu laikā spēlētājs pats var izvēlēties starp trim izplestajiem simboliem, tāpat bonusa laikā iespējams aktivizēt “Awakened” bonusu, kas piešķir 10 papildus griezienus un nejaušu otro izplesto simbolu katra grieziena laikā.

Cops N Robbers Drop Shot (Green Tube)

“Cops N Robbers Drop Shot” ir kārtējā “Greentube” “Cops N Robbers” sērijas spēle 5×3 laukumā ar 10 izmaksu līnijām. Spēle joprojām ietur klasisko zagļu un policistu tematiku, kas apvienota ar aizraujošām funkcijām.

Sakrājot nepieciešamo atslēgu daudzumu vai iegūstot 3-5 “Scatter” simbolus , aktivizējas “Drop Shot” bonuss (“Red Zone”, “Green Zone”, “Blue Zone”), kur ar bumbiņas kritiena palīdzību spēlētājs var iegūt laimestus vai aktivizēt bezmaksas griezienu bonusu.

Pēc bonusa iznākuma spēlētājs var saņemt iegūto laimestu/griezienus vai aktivizēt atkārtotu griezienu, kur parādās ar bonusu noslēdzošais “Jail Cells” simbols. “Jail Cells” simbols aktivizē “ID Parade” funkciju, kur spēlētājs noslēdz bonusu, atgriežas tajā/saņem papildu laimestu.

Bezmaksas griezieni var tikt izspēlēti ar 2x-3x laimesta reizinātāju.

Bigger Bass Bonanza (Pragmatic Play)

Noķert vēl lielākas zivis “Bigger Bass Bonanza” spēlē piedāvā “Pragmatic Play” . 5×4 laukuma un 12 izmaksu līniju spēle piedāvā pazīstamo zvejošanas tematiku, papildinājumā ar zemūdens ruļļiem un makšķerēšanas ekipējumu.

Līdzīgi kā spēles pirmajā versijā, arī šeit aizstājējsimbola funkcijas pilda zvejnieks, kas parādās bezmaksas griezienu laikā.  Aizstājējsimboli tiek uzkrāti indikatorā, kas piešķir papildu griezienus ar laimesta reizinātāju, tikmēr “Fish” simboli sniegs papildu laimestus, ja tie laukumā atradīsies vienlaicīgi ar aizstājējsimbolu.

Dead Man’s Trail (Relax Gaming)

“Dead Man’s Trail” ir pirātu tematikā veidota spēle no “Relax Gaming”, kas sevī iekļauj lielas dārgumu medības ar potenciāli iespaidīgiem laimestiem.

“Dead Man’s Trail” piedāvā divas bonusa spēles. Viena no tām it “Coin Feature”, otra “Dead Man’s Trail”. “Coin Feature” aktivizējas pamatspēlē, iegūstot trīs “Coin” simbolus, kas piešķir laimestu.

Trīs vai vairāk “Scatter” simboli aktivizē “Dead Man’s Trail” bonusu. No ierastajiem ruļļiem spēle pārceļas uz karti, kur spēlētājs pārvietojas pa laimestu reizinātāju vērtībām, tās uzkrājot. Katrā gājienā spēlētājs var pārvietoties par 1-9 pozīcijām. Spēles laukumā ir arī “Chest” simboli, kas pieškirs vienu no 11 papildfunkcijām, savukārt “Skull” simbols noslēgs bonusa izspēli.

 

 

Kristaps Mednis