TOP 5 spēļu automāti online jūnijā


Karsti ārā, karsti arī interneta kazino apvāršņos, kur arī jūnijā parādās jauni un aizraujoši spēļu automāti online. Ielūkosimies, kas gaidāms šoreiz.

Infectious 5 Xways (Nolimit City)

Turpinājumu atzītajai “East Coast vs West Coast” spēlei klajā laidis “Nolimit City”, tikai šoreiz hiphopa tematiku nomaina futūristiska supervaroņu pasaule.

Līdzīgi kā “East Coast vs West Coast”, arī šajā spēlē liela nozīme ir “Xways” simboliem, kas izplešas līdz divām vai trim simbolu pozīcijām un palielina iespējamo izmaksas līniju skaitu līdz pat 110 592. Vienlaicīgi spēles laukumā iegūstot aizstājējsimbolu un “Xways” simbolu, spēlētājs aktivizē “Infectious xWays” funkciju, kur “Xways” izplešas netikai savā rullī, bet arī pārņem pārējos spēles ruļļus.

Protams, neiztikt arī bez bezmaksas griezienu bonusa, turklāt šie spēļu automāti online tādus piedāvā pat četrus. “Toxic Hazard” bonusā spēlētājam tiek piešķirti 9-10 griezieni, ar 1-5 aizstājējsimboliem katrā griezienā, kas uzlabo iespējas aktivizēt “Infectious xWays” funkciju.

“Lock n Load” bonuss spēlētājam piešķir 7-8 griezienus, kur aizstājējsimbols piešķir papildu griezienu, kā arī var parādīties ar 2x-3x laimesta reizinātāju. Abi bonusi var tikt uzlaboti uz “Mayhem” versiju, kur visi “Infectious 5” augstas vērtības simboli pārvērtīsies par “Golden” simboliem.

Charlie Chance XReelz (Play n Go)

“Play n Go” jūnijā klajā laiž klasikās “Charlie Chance” spēles atjaunoto versiju ar jaunām funkcijām un lielāku izmaksu līniju skaitu.

No 3×3 spēles laukuma “XReelz” versija ir palielinājusies līdz 5×3 laukumam un 243 izmaksu līnijām. Uzvara ar aizstājējsimbolu aktivizē “XReelz” funkciju, kas piešķir nejaušu laimesta reizinātāju.

Trīs vai vairāk “Scatter” simboli aktivizēs bezmaksas griezienu bonusu, taču jau divi “Scatter” simboli aktivizē “Second Chance” papildgriezienu, kas dod iespēju iegūt papildu “Scatter” simbolu. Atkarībā no iegūto “Scatter” simbolu skaita, bezmaksas griezienu laikā iespējams iegūt 2x-25x laimesta reizinātāju.

Top Dawgs (Relax Gaming)

Jaunākā “Relax Gaming” spēle ieturēta hiphopa noskaņās mierīgajās Losandželosas ielās.

5 ruļļu, trīs rindu un 15 izmaksu līniju spēļu automāti online piedāvā “Mystery” papildgriezienus nelaimējuša grieziena laikā un, protams, arī bezmaksas griezienu bonusu.

“Mystery” papildgriezienu aktivizē jautājumu zīmju simboli, kas var pārvērsties par jebkuru citu spēles simbolu. Trīs vai vairāk “Scatter” simboli aktivizē bezmaksas griezienu bonusu, kur spēlētājam tiek piešķirti 10-12 griezieni ar laukumā paliekošiem aizstājējsimboliem, kam piešķirts arī augošs laimesta reizinātājs (līdz 7x).

Free Reelin Joker (Play n Go)

Play n Go jūnija mēnesī klajā laiž arī klasiskās džokera noskaņā veidoto “Free Reelin Joker” spēli, kas tiek spēlēta 3×3 laukumā ar vienu izmaksas līniju.

Spēles galvenā funkcija ir “Free Reelin Fun”, kas, spēles laukumā parādoties aizstājējsimbolam, aktivizē papildgriezienus, kur spēles laukums var paplašināties līdz pat sešiem ruļļiem. Tāpat spēles laukumā parādās arī “Golden” aizstājējsimboli, kas piešķir 2x laimesta reizinātāju.

Beef Lightning Megaways (Big Time Gaming)

“Beef Lightning” spēļu automāti online ļoti labi pierāda, kāpēc dzīvnieki ir cilvēku labākie draugi. Sešu ruļļu, 2-8 rindu un līdz pat 117 694 izmaksu līniju spēle darbojas pēc labi zināmā “Avalanche” principa, kur uzvarošās kombinācijas pazūd no spēles laukuma ļaujot vietā parādīties jauniem simboliem.

Trīs “MOO” secībā esoši “Scatter” simboli aktivizē bezmaksas griezienu bonusu, kur 12 griezienu laikā iespējams iegūt arī “Cow” simbolus, kas bonusa beigās tiek sareizināti ar iekrāto “Hammer” simbolu reizinātājvērtību. Tāpat “Bonus Coin” simboli atklāj papildu “Cow” simbolus vai “Gold Trophy”, “Silver” vai “Bronze” simbolus, kas var piešķirt laimestu līdz pat 25 00 vērtībā no izdarītās likmes summas.