TOP 5 spēļu automāti online jūlijā


Vasara ir nonākusi savā pilnbriedā, un, visticamāk, kazino operatoriem ir ļoti grūti noturēt tavu uzmanību, īpaši, ja ārā ir tik karsts. Tomēr  jauni un spilgti spēļu automāti online tevi pārsteigs arī jūlijā.

Empty the Bank (Pragmatic Play)

Ja pirmais vasaras mēnesis bija nedaudz garlaicīgs, taču vēlies doties piedzīvojumos, Pragmatic Play zina, kas tev ir nepieciešams. Jūlijā sākumā izstrādātājs laida klajā “Empty The Bank” spēli. Tavs galvenais uzdevums spēlē ir uzlauzt banku un izzagt visu iespējamo.

5×4 laukuma un 20 izmaksu līniju spēļu automāti online piedāvā aizstājējsimbolus un “Empty the Bank” papildgriezienu bonusu, kurā pieejamas septiņas dažādas bonusa funkcijas un spēles laukumu iespējams paplašināt līdz pat 7×6 lielumam. Papildgriezienu laikā spēlētājam ir iespēja iegūt līdz pat 10 000x laimestu.

xWays Hoarder xSplit (Nolimit City)

Jaunākā “Nolimit City” relīze tevi aizvedīs uz toksisku kataklizmu, kur likvidatori palīdzēs izdzīvot un tikt pie kārotajām balvām. Kā jau ierasts, izstrādātājs noslīpējis spēli līdz pēdējam un nodrošina īpašu un baisu piedzīvojumu.

Tokiskās spēles pamatā ir 5×3 laukums ar līdz pat 95760 izmaksu līnijām un labi pazīstamām funkcijām. “Xways” ruļļos atklāj  2-4 vienādus spēles simbolus, kamēr “xSplit” aizstājējsimboli sašķel ruļļos no sevis pa kreisi esošos simbolus. Protams, neiztikt arī bez bezmaksas griezienu bonusa, kur 7-10 griezienos iegūsi iespēju izcīnīt līdz pat 11 030x lielus laimestus.

Money Cart 2 (Relax Gaming)

Ir spēlētāji, kuri grib izbaudīt spēļu automātus bez sarežģītām funkcijām un plašu simbolu klāstu. Relax Gaming sapņus pārvērš realitātē, piedāvājot “Money Cart 2” spēli. Tā acīmredzami atsaucas uz populāro “Money Train 2” spēli, taču tai ir būtiska atšķirība.

Ko sagaidīt no “Money Cart 2”? Būtībā šie spēļu automāti online sastāv tikai no bonusa spēles. Pamatspēlē spēlētājam jācenšas iegūt trīs “Scatter” simbolus, kas to aizvedīs uz jau iepriekš redzēto papildgriezienu spēli ar aizraujošajām papildfunkcijām. Bonusa laikā iespējams iegūt līdz pat 50 000x laimestu.

Hotel Yeti Way (Play n GO)

Sakrāmē savas somas, tu dosies sešu ruļļu un līdz pat 262,144 izmaksu līniju ceļojumā ar savu jauno draugu Yeti. Viņam ir visu veidu jautras aktivitātes, lai tu varētu noskaņoties tropiskām izklaidēm. Yeti spēlē pilda aizstājējsimbola funkcijas, kas paralēli arī aktivizē vienu no trim funkcijām, kas piešķirs 1-4 sakrautos aizstājējsimbolus, 2-8 parastos aizstājējsimolus vai papildgriezienus, kas turpinās ar katru izkrītošo “Scatter” simbolu.

Bezmaksas griezienu laikā spēlētājs izvēlas vienu no bonusiem, kā arī saņem 2x reizinātāju vienam vai vairākiem spēles ruļļiem.

 

Book of Vikings (Pragmatic Play)

Grāmatu klasika spēlētājiem nekad neapniks un to ļoti labi zina arī “Pragmatic Play”. “Book of Vikings” gan nav tava ierastā Senās Ēģiptes spēle. Šoreiz grāmatu meklējumi notiek Vikingu tematikā. Funkciju ziņā spēļu automāti online piedāvā ierastās grāmatu spēļu lietas – aizstājējsimbolus un bezmaksas griezienu bonusu ar izvēlētu īpašo simbolu, kas bonusa laikā izpletīsies pa visu rulli.