TOP 5 spēļu automāti online janvārī 2021


Gada pirmais mēnesis izstrādātājiem nav bijis citādāks kā iepriekšējie – joprojām klajā tiek laisti jauni un spilgti spēļu automāti online, kas noteikti tev neliks vilties.

Knockout Diamonds (ELK Studios)

Jauns mēnesis, jauni spēļu automāti online no ELK Studios! Šoreiz fokuss vērsts uz klasiskām vērtībām, papildinot tās ar boksa tematiku. Spēle attēlota kā reāls retro spēļu automāts, virs kura redzamas simbolu vērtības. Vēljovairāk – spēle piedāvā tikai vienu izmaksas līniju, padarot spēles pieredzi vēl aizvēsturiskāku.

Tomēr neiztiek arī bez mūsdienīgiem pagriezieniem. Ja uzvarošai kombinācijai pietrūkst tikai simbols uz trešā ruļļa, aktivizēsies “Ringside Rumble” funckija, kas piešķirs papildgriezienus izšķirošajā rullī, līdz tas sniegs nepieciešamo rezultātu. Tāpat aizstājējsimboli spēles laukumā parādās ar 2x vai 3x reizinātāju.

Galvenais spēles bonuss ir “Knockout Spins” bezmaksas griezieni, kas iegūstami ar trīs “Bonus” simbolu palīdzību. Spēlētājam tiek piešķirti trīs griezieni, kur iegūstot papildu “Bonus” simbolus, griezienu skaits tiek atjaunots uz sākotnējo. Sakrātie “Bonus” simboli bonusa noslēgumā piešķirs 5x (trīs “bonus”) -2500x (10 “bonus”) laimestu no izdarītās likmes. 2500x laimestu var iegūt arī vienā griezienā iegūstot trīs “Bonus” simbolus.

Miner Donkey Troble (Play N Go)

Kā jau ierasts, arī šomēnes vairākas relīzes nākušas klajā no “Play N Go” ražotāja. Viena no tām nonāk zelta raktuvēs, kur strādnieks ar savu ēzeli palīdzēs tikt pie lieliem laimestiem.

5×7 laukuma spēļu automāti online balstās uz labi pazīstamo “Cluster Pays” sistēmu, kur uzvarošās kombinācijas veidojas simbolu grupās, atrodoties jebkur laukumā. Tā izmanto arī “Cascades” funkciju, aizstājot kombināciju simbolus ar jauniem simboliem, kas ļaus gūt papildu laimestus tā paša grieziena laikā.

Laimīgo kombināciju simboli papildina “Donkey Destruction” indikatoru, kuram ir trīs līmeņu funkcijas – “rock” simbolu iznīcināšana, “Gem” un “Rock” simbolu iznīcināšana, kā arī visu spēles laukumā esošo simbolu iznīcināšana, izņemot “Golden Nuggets”. “Golden Nuggets” neiekļaujas uzvarošajās kombinācijās, taču sasniedzot laukuma apakšu piešķir +1x laimesta reizinātāju.  Cits īpašais simbols ir “Miner’s Pick-axe”, kas piešķirs 4-10 aizstājējsimbolus.

Visbeidzot trīs “Dynamite Scatter” simboli (kas vispirms uzspridzina sev apkārt esošos simbolus) piešķir piecus bezmaksas griezienus, kuru skaits var tikt palielināts līdz pat 20.

Kluster Krystals Megaclusters (Relax Gaming)

Ar jaunām inovācijām 2021.gadu uzsāk “Relax Gaming”, klajā laižot “Kluster Krystals Megaclusters” spēli. Spēļu automāti online izmanto “Megaclusters” sistēmu, kas iepriekš redzēta “Big Time Gaming” spēlēs.

“Kluster Krystals Megaclusters” jauno sistēmu pagriež nedaudz citā gaismā. 5×5 laukumā simboli tiek papildināti “Avalanche” funkcijas laikā, kas aktivizējas ar uzvarošo kombināciju palīdzību. Tāpat “Avalanche” laikā var iegūt simbolus ar laimesta reizinātājiem.

Seši “Avalanche” pēc kārtas nejauši aktivizēs kādu no trim funkcijām, kuras aizvāks noteiktas krāsas simbolus, uzlabos visus laukuma simbolus vai aizvāks visus starta pozīcijas simbolus. Pilnībā uzlabots bonusa simbols aktivizēs bezmaksas griezienu bonusu, kas spēlētājam piešķir septiņus griezienus.

Voodoo Magic (Pragmatic Play)

“Pragmatic Play” savā jaunākajā relīzē ieved melnās maģijas pasaulē. “Voodoo Magic” ir standarta 5×4 laukuma un 40 izmaksu līniju spēle ar nejaušiem bonusiem un bezmaksas griezieniem.

Iegūstot divus “Scatter” simbolus aktivizēsies kāda no “Random” funkcijām. Viena no tām ir “Mystery Curses”, kas spēles laukumā pievieno nejaušu aizstājējsimbolu skaitu, savukārt “Fortune Hex” no laukuma izņem visus zemas un vidējas vērtības simbolus, līdz laukumā atrodas tikai augstas vērtības simboli.

Protams, trīs “Scatter” simboli aktivizē bezmaksas griezienu bonusu. Šajā gadījumā spēlētājam jāatklāj viena no kartiņām, kura piešķirs “Voodoo”, “Super Voodoo” vai “Mega Voodoo” griezienus.

San Quentin XWays (Nolimit City)

Visbeidzot, kā jau ziņots, ar pamatīgu blīkši 2021.gadu sācis “Nolimit City” piedāvājot “SanQuentin” spēli, kuras tematika balstās uz vienu no skarbākajiem ASV cietumiem.

5×3 un 243 izmaksas līniju spēļu automāti online ļauj iegūt simbolus škeļošos “Split Wild” aizstājējsimbols, vai arī aktivizēt kādu no “Enhancer Cell” pozīcijām, kas arī atklās tīkamus bonusus. Tikmēr galvu reibinošajā bezmaksas griezienu spēlē iespējams iegūt līdz pat 150 000x laimestu. Naudīgākajiem spēlētājiem ir iespēja aktivizēt bonusu par 100x, 200x vai pat 2000x no izdarītās likmes summas.

Pirms nedēļas kāds spēletājs ieguva 67863x bonusa laimestu.