TOP 5 spēļu automāti online februārī


Pavisam nemanot garām paskrējis gada pirmais mēnesis, un jāsāk lūkot, ko spēļu automāti online mums sagādās februārī.

East Coast vs West Coast (Nolimit City)

Apstāties pie iesāktā negrasās Nolimit City komanda, kas 2021.gadu iesāka ar skandalozo, taču potenciāli ļoti ienesīgo “San Quentin” spēli, kurā līdz šim novēroti augsti rezultāti.

Februārī izstrādātājs ar “East Coast vs West Coast” palīdzību aizved spēlētāju 1990.gadiem, kas pazīstami arī kā Hiphopa zelta laiki.

Līdzīgi kā “San Quentin”, arī “East Coast vs West Coast” piedāvā 5×3 laukumu ar 243 izmaksu līnijām, kur pamatspēlē un bezmaksas griezienu laikā iespējams atklāt “Enhancer” pozīcijas ar dažādām funkcijām.

Iegūstot trīs vai četrus “Scatter” simbolus, spēlētājs aktivizē bezmaksas griezienu bonusu, ar iespēju izvēlēties starp “East Coast” un “West Coast” griezieniem. “East Coast” bonusa laikā spēlētājs katrā griezienā iegūst “Infectious xWay” simbolu “Enhancer” pozīcijā 3.-5. rullī, savukārt “West Coast” bonusā pieejami pārējie “Enhancer” simboli 1.-3. rullī. Iegūstot piecus “Scatter” simbolus pamatspēlē vai divus papildu, aktivizējas “Coast to Coast” griezieni, kur katrā griezienā tiek iegūtas divas “Enhancer” funkcijas.

Protams, arī šajā gadījumā iespējams iegādāties bonusu jebkurā brīdī, šoreiz par 100x vai 420x no izdarītās likmes.

Dinosaur Rage (Quickspin)

Tikmēr atgriezties dinozauru laikmetā kopā ar “Anna the Explorer” piedāvā “Quickspin” operatora jaunākie spēļu automāti online “Dinosaur Rage”.

Piecu ruļļu, četru rindu un 1024 izmaksas līniju spēlē būtiskākā ir “Pay Anywhere” funkcija, kas, tieši tā, sniegs izmaksas par jebkurām simbolu kombinācijām, pat ja tie neatrodas blakus ruļļos. Bezmaksas griezienu laikā spēlētājam tiek piešķirti 1-3 “Enraged Dinosaur” simboli, kas izpletīsies pa visu rulli un aktivizēs “Pay Anywhere” funkciju, vienlaicīgi uzkrājošā veidā arī palielinot laimesta reizinātāju.

 

Rome: The Golden Age (Netent)

“NetEnt” šomēnes dodas uz Senās Romas gladiatoru cīņām, ko sagādā “Rome: The Golden Age” spēļu automāti online.

Piecu ruļļu, 3-4-5-4-3 rindu izkārtojuma un 20 izmaksu līniju spēlē spēlētāji noteikti ievēros specifisko veidu, kā iegūt aizstājējsimbolus. Vispirms laukumā izkrītoši “Golden Age” simboli ierāmē attiecīgās simbolu pozīcijas turpmākajiem
griezieniem, tad pēc nejaušības principa “Golden Age” simboli pārvēršas par “Rome” simboliem, aktivizējot
iegūto rāmi. Nākamajā griezienā aktīvajā rāmī parādīsies aizstājējsimbolu, kas izpletīsies pa blakus esošo simbolu rāmjiem.

Vienlaicīgi ar “Golden Age” simbolu palīdzību iespējams uzkrāt laimesta reizinātāju bezmaksas griezienu spēlei (līdz 200x). Bonusa laikā spēlētājam tiek piešķirti trīs trīs griezieni, kuru laikā iespējams iegūt “Rome” simbolus ar 0,5x-50x vērtību. Katrs simbols atjaunina griezienu sakitu uz sākotnējo, savukārt aizpildot visu spēles laukumu tiek piešķirts 2x laimesta reizinātājs.

 

Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God (PlayNGo)

Uz Centrālameriku piedzīvojumu meklētāju “Cat Wilde” jaunākajā relīzē sūta “PlayNGo”.

Šoreiz spēles pamatā ir “Casades” funkcija ar augošu laimesta reizinātāju. Attiecīgi spēles laukumā esošās simbolu kombinācijas pazūd no spēles laukuma, ļaujot vietā parādīties jauniem simboliem, vienlaicīgi palielinot arī laimesta reizinātāju (2x-10x). Tiklīdz laukumā vairs neveidojas uzvarošās kombinācijas, grieziens noslēdzas un reizinātājs tiek atgriezts uz sākumpunktu.

Bezmaksas griezienu bonusā maksimālais laimesta reizinātājs tiek palielināts līdz 70x, turklāt tas netiek atgriezts uz sākumpunktu.

The Hand of Midas (Pragmatic Play)

“Pragmatic Play” neveiksmīgo Karaļa Midas likteni pārvērtuši ļoti veiksmīgā spēlē, kur viss no viņa rokas pārvēršas dārgumos.

Pamatspēlē aizstājējsimboli iegūst nejaušu reizinātāju līdz 3x, savukārt bezmaksas griezienu laikā katrs aizstājējsimbols saglabās savu pozīciju un augošā secībā palielinās laimesta reizinātāju. Zīmīgi, ka griezienu skaits tiek izlozēts “mini ruļļos”, dodot iespēju maksimāli iegūt līdz pat 45 griezienus.