TOP 5 spēļu automāti online aprīlī


Jauns mēnesis, jauni spēļu automāti online. Kādas inovācijas spēļu izstrādātāji piedāvā šoreiz?

Wild Flower (Big Time Gaming)

“Wild Flower” spēle no “Big Time Gaming” mūsu aprīļa listē nonākusi savu pazīstamo, tajā pašā laikā iespaidīgo bonusa funkciju un iespaidīgā maksimālā laimesta potenciāla dēļ. Izstrādātājs piedāvā izbaudīt uzlabotos bonusus no iepriekšējām spēlēm jaunā veidolā. “Danger High Voltage” stipri līdzīgā “Wild Flower” spēle piedāvā augstu riska pakāpi un līdz pat 800x laimesta reizinātāju, kas kopumā var atnest līdz pat 114 100x vērtu laimestu.

“Wild Flower” spēļu automāti online piedāvā divu veidu bezmaksas griezienu bonusus. The Most Beautiful Thing bonuss spēlētājam piešķir septiņus bezmaksas griezienus ar nejaušu lipīgo aizstājējsimbolu progresīvo reizinātāju (līdz 3x). Aizpildot rulli ar četriem lipīgajiem aizstājējsimboliem, spēlētājs saņem trīs papildu griezienus.

Heart Beats Faster pieškir 12 griezienus ar augošu laimesta reizinātāju (līdz 80x) un iespēju iegūt papildu griezienus. Iegūstot “Red Moon Mega Scatter” simbolu, spēlētājs iegūt iespēju izvēlēties starp uzlabotajiem bezmaksas griezienu bonusiem (piem., līdz 800x reizinātājājs Heart Beats Faster bonusā).

Midas Coins (Quickspin)

“Midas Coins” spēļu automāti online savu dienas gaismu ieraudzīja aprīļa vidū, kad to plānojis laist klajā “Quickspin” izstrādātājs. Dizainēts ierasti saistošajā atmosfērā un pievienojot neveiksmīgo Midas tēlu kā galveno varoni, šim 5×3 formāta spēļu automātam ir pietiekoši daudz “blinga”, ko piešķirt spēlētājiem. 25 izmaksu līnijās ar 5000x maksimālo laimestu, spēlētājam tiek piedāvāta “Coin Collect” funkcija, kur audzēt savu zelta kaudzi. Protams, nevar aizmirst par bezmaksas griezienu bonusu, kas ļaus gūt vēl iespaidīgākus laimestus.

Fire Joker Freeze (Play n GO)

Visi džokeru un augļu spēļu automātu fani noteikti nedrīkst palaist garām “Fire Joker Freeze” spēli no “Play n GO” izstrādātāja. Relīze nākusi klajā kā jauna versija “Fire Joker” spēlei, tikai šoreiz spēlētājiem ar ledu jācīnās pret uguni. Spēle piedāvā divus dažādus aizstājējsimbolus, tomēr visvērtīgākie ir zvaigznes, kas atnesīs līdz 20x laimestu no izdarītās likmes. Tāpat pilns laukums ar vienādiem spēles simboliem aktivizē vairāku līmeņu “Wheel of Ice and Fire” ratu, kur iespējams iegūt papildu laimesta reizinātāju.

Bushido Ways xNudge (Nolimit City)

Nu jau klasiskajā Ways xNudge mehānikā “Nolimit City” klajā laidis Samuraju tematikā veidoto “Bushido Ways xNudge” spēli. Stacked simboli, aizstājējsimboli ar laimesta reizinātāju, kas pārklāj visu rulli, sliced sašķeltie aizstājējsimboli, kā arī divu veidu bezmaksas griezienu bonusi. Kā jau ierasts, “Nolimit City” savām spēlēm piedāvā arī pieklājīgu laimesta potenciālu un šoreiz “Bushido Ways xNudge” iespējams iegūt līdz pat 10 000x no izdarītās likmes.

Perfect Potions Megaways (SG Gaming)

Izstrādā īpašās dziriņas kopā ar mitoloģisko burvi “Perfect Potions Megaways” spēlē! 96% RTP “Megaways” formāta spēle piedāvā dubultā paplašināt spēles ruļļus vai iegūt aizstājējsimbolus ar “Blue” un “Red Potions” bonusu palīdzību, kā arī iegūt reizinātājaizstājējsimbolus bezmaksas griezienu spēlē.