TOP 5 spēļu automāti oktobrī 2021


Jauns mēnesis, jauni spēļu automāti, kas paspilgtinās tumšos rudens vakarus. Ko ražotāji piedāvā šoreiz?

Helios’ Fury (Relax Gaming)

Relax Gaming veidotā Helios’ Fury ir kārtējā vērā ņemamā spēle operatora strauji augošajā kolekcijā. Spēle spēlējama klasiskajā 5×3 laukumā ar 99-259 izmaksu līnijām jeb “connected ways” mehānismu Senās Grieķijas tematikā.

Spēlē nav “Scatter” simbolu, taču liela nozīme ir aizstājējsimbolam, kas aktivizē gan papildgriezienus, gan arī bezmaksas griezienu bonusu. Aizstājējsimbols uzvarošā kombinācijā aktivizē papildgriezienus, kuru laikā tas pārvietojas pa spēles laukumu, līdz vairs neveido uzvarošās kombinācijas.

Papildgriezienu laikā nokļūstot līdz piektajam rullim, aizstājējsimbols aktivizē bezmaksas griezienu bonusu, kas tiek izspēlēts 5×5 laukumā ar “Sticky” aizstājējsimboliem, kas spēles laukumā paliek visu bonusa laiku. Maksimāli spēlē iespējams iegūt laimestu pat 50 000x vērtībā.

Piggy Bank Bills (Pragmatic Play)

Mazliet neierastāka spēle šomēnes no “Pragmatic Play”. 6×3 laukumā parādās tikai banknošu puses ar laimestu vērtībām. Attiecīgi, lai iegūtu laimestu spēlētājam ir jāiegūst simbolu pāris, kas izveido veselu banknoti. Laimests netiek izmaksāts, ja vienādie simboli saskarās ar mugurām vai atrodas viens zem otra.

Pārējo funkciju ziņā lielas atšķirības nav, aizstājējsimboli, kas palīdz veidot veselu banknoti, kā arī ierastie bezmaksas griezieni. Divi aizstājējsimboli piešķirs laimestu ar nejaušu vērtību. Bezmaksas griezienu laikā spēlētājam tiek piešķirti astoņi griezieni, kuru laikā neparādās viens vai divi zemākās vērtības simboli.

Tāpat griezienu laikā pēc nejaušības principa var aktivizēties trīs papildfunkcijas. “Piggy Bonus”, dos iespēju aktivizēt bezmaksas griezienu, “Piggy Win” izveidos uzvarošu kombināciju, savukārt “Piggy Wilds” piešķirs 2-4 aizstājējsimbolus.

Muerto en Mictlan (Play n Go)

Ja esi kādreiz vēlējies peidzīvot vienus no spilgtākajiem meksikāņu svētkiem, tad 5×3 laukuma un 10 izmaksas līniju “Play n Go” spēle “Muerto en Mictlan” piepildīs tavas kvēlākās fantāzijas.

Izstrādāta, lai attēlotu mirušo dienas svinību attēlošanai, spēles fonā izmanta vāji apgaismota iela svētku noskaņās, pielāgojoties tēmai.

Galvenās lietas pamatspēlē ir nejaušs 2x-4x laimesta reizinātājs kā arī četru veidu aizstājējsimboli – “Sticky”, “Expanding”, “Walking” un “Exploding”. Bezmaksas griezienu bonusā spēlētājs izvēlas vienu no aizstājējsimboliem, kā arī var nokļūt nākamajos līmeņos ar lielāku laimesta reizinātāju, krājot aizstājējsimbolus.

Evil Goblins xBomb (Nolimit City)

Kārtējie baisie spēļu automāti online no “Nolimit City”.  Šoreiz rāpojošie goblini mielojas ar cilvēka miesu un upurējas, lai pārvērstos par aizstājējsimboliem. Spēle tiek spēlēta 6×3 laukumā ar 729 izmaksu līnijām, kur spēles laukums ar xBomb palīdzību var izplesties līdz septiņām rindām.

Biedējošā tematika pēdējā laikā ir samērā tipiska priekš “Nolimit City” un tās mērķis ir gan šokēt, gan izklaidēt.

Aizraujošākā spēles funkcija ir “Goblin Sacrifice” – virs spēles laukuma parādās četri goblini, kas var pārvērst kādu no attiecīgajā rullī esošajiem spēles simboliem par aizstājējsimboliem, ja tas atbilst goblina tēlam. Četri vienādi “Goblin Sacrifice” simboli piešķirs “Evil 4” bonusu, kur attiecīgajam simbolam tiks piešķirts reizinātājs.

Bez parastā aizstājējsimbola spēlētājs var iegūt arī “Resurrection” aizstājējsimbolu ar 11x-55x laimesta reizinātāju, kas aktivizējams, iegūstot trīs vai vairāk “Dead” aizstājējsimbolus. Neiztikt arī bez “Xbomb” funkcijas, kas paplašina spēles laukumu.

Bezmaksas griezienu bonusa laikā spēlētājs katra grieziena laikā saņem vismaz vienu “Dead” aizstājējsimbolu, kā arī tiek palielināta iespēja aktivizēt “Goblin Sacrifice” funkciju un iegūt “Xbomb” simbolus.

Gonzo’s Gold (“NetEnt”)

Ja ir kāds konkistadors, kuram nevajag dižu iepazīstināšanu, tad tas ir pētnieks Gonzo. Spēles tēls savu dienas gaismu ieraudzīja 2013. gadā un ir ļoti populārs vēl šodien. Astoņus gadus vēlāk izdota spēles jaunā versija, “Gonzo’s Gold”.

“Gonzo’s Gold” ir klāsteru mehānikas spēļu automāts, kas tiek spēlēts 5×5 laukumā. Labākā iespēja, kā spēlē iegūt zeltu ir bezmaksas griezienu bonuss ar īpašajiem izplestajiem simboliem.