TOP 5 spēļu automāti automāti novembrī 2021


Rudens sāk palikt pavisai drēgns, tāpēc laiks ielūkoties, kādi spēļu automāti tiks izdoti novembrī, kas dod nepieciešamo izklaides devu.

Book of Duat (Quickspin)

Jaunākā “Quickspin” grāmatu spēle tevi aicina ceļojumā uz Ēģiptes piramīdām ar pētnieci Annu. Klasiskajā Ēģiptes tematikas 5×3 laukumā iespējams iegūt aizstājējsimbolus, kas vienlaicīgi ir arī “Scatter’ simboli, kas aktivizēs bezmaksas griezienu bonusu. Pirms bonusa uzsākšanas spēlētājs nokļūst “Pick and Click” spēlē, kurā iegūt papildu griezienus, simbolus, kas izpletīsies pa visu rulli, kā arī laimesta reizinātāju. Bezmaksas griezienu bonusu var arī aktivizēt jebkurā brīdī par summu, kas atbilst 150x-1600x no izdarītās likmes summas.

Cluster Tumble (Relax Gaming)

“Relax Gaming” savā jaunākajā relīzē aicina uz Himalajiem, kur piedzīvojumu mīlošā sieva devusies meklēt savu vīru pētnieku. Spēle spēlējama 8×8 laukumā, kas sākas ar nejauši izvēlētu simbolu skaitu, kas paplašinās ar katru uzvarošo kombināciju. Uzvarošās kombinācijas atklāj arī īpašos simbolus ar dažādām funkcijām, piemēram, aizstājējsimbolus, simboli, kas veido uzvarošās kombinācijas, atrodoties jebkur laukumā, kā arī simbolu transformācija. Trīs “Scatter” simboli vai visu spēles simbolu atklāšana aktivizē bezmaksas griezienu bonsuu, kur, atklājot visus simbolus, tiek piešķirti papildu griezieni un laimesta reizinātājs.

Rich Wilde and the Wandering City (Play N Go)

Ceļojumā uz Dienvidameriku savā jaunākajā spēlē aicina Rich Wilde. Spēļu automāti tiek spēlēti 5×3 laukumā ar 243 izmaksu līnijām. Pamatspēlē vai bonusa spēlē vidējos ruļļos var tikt piešķirti 2x laimesta reizinātāji, savukārt bezmaksas griezienu laikā izvēlēti simboli izplešas pa visu rulli.

5 Clan the Final Battle (Yggdrasil)

Cīņa starp pieciem klaniem – uguni, ledu, dragonu, vilku un lauvu, fantāzijas pasaulē rosināsies “5 Clan the Final Battle” spēlē no “Yggdrasil”. Spēlē ir pieci īpašie simboli, kas atbilst katram klanam. Tie piešķir laimesta reizinātāju, “Character” simbolu un papildgriezienu, aizstājējsimbolu un papildgriezienu, superaizstājējsimbolu, kas pārklāj visu ruli un aizstājējsimbolu, kā arī bezmaksas griezienu bonusu. Šie paši bonusi strādā arī bezmaksas griezienu bonusa laikā, tāpat to var aktivizēt par summu, kas atbilst 100x no izdarītās likmes summas.

Big Juan (Pragmatic Play)

Doties uz Meksiku satikt lielo Huanu lielajā ballītē aicina “Pragmatic Play”. ‘Big Juan” tiek izspēlēts 5×4 laukumā ar 40 izmaksu līnijām. Zīmīgākā funkcija pamatspēlē ir “Wild Switch”, kas par aizstājējsimboliem pārvērš sešus vai vairāk vienādus spēles simbolus. Savukārt kā bonusa spēle ir papildgriezienu bonuss, kas tiek izspēlēts 3×3 laukumā ar īpašo ceturto rulli.Laukuma vidū atrodas “Bag of Coins”” simbols, savukārt ceturtajā rullī parādīsies “Win” simbols, kas piešķirs laukumā esošo laimestu vai “Boost” simbols, kas palielinās “Bag of Coins” simbola vērtību. Papildgriezienu laikā iespējams iegūt arī “Mini’, “Minor”, “Major” un “Grand” džekpotus.