TOP 5 spēļu automāti martā


Jauns mēnesis, jauni spēļu automāti. Kam, spēlējot online kazino, vērts pievērst savu uzmanību šoreiz?

Fire In The Hole (Nolimit City)

Ļoti iespaidīgi 2021.gadu turpina “Nolimit City” spēļu izstrādātāji. Šoreiz jaunākie “Fire In The Hole” sešu ruļļu, 3-6 rindu spēļu automāti balstīti kalnu raktuvju tematikā un tajos iespējams gūt laimestus līdz pat 46 656 izmaksu līnijās.

Spēle tiek uzsākta 6×3 formāta laukumā, taču “collapsing mine” funkcija gan paplašina spēles laukumu, gan ļauj tā paša grieziena laikā gūt papildu laimestus. Tāpat “XBomb” aizstājējsimboli palielina laimesta reizinātāju, kā arī detonējas spēles laukumā. Ja laukumā ir 3-5 vienādi simboli, kas nerada uzvarošo kombināciju, aktivizēsies “Wild Mining” funkcija, kas piešķirs 1-3 aizstājējsimbolus, pirms tam uzspridzinot simbolus.

Galvenā “Fire in The Hole” funkcija tomēr ir “Lucky Wagon” papildgriezieni, kuru laikā iespējams iegūt līdz pat 60000x laimestu.

The Green Knight (Play n GO)

Pietiekami iespaidīgu laimestu potenciālu piedāvā arī tumšo un mistisko viduslaiku tematikā veidotā “The Green Knight” spēle no “Play n Go”. Pamatspēles laikā iespējams iegūt aizstājējsimbolus ar 2x līdz 100x laimesta reizinātāju, kamēr piecu bezmaksas griezienu laikā tas augs augošā secībā līdz pašam maksimumam. Bezmaksas griezienu laikā iespējams iegūt arī piecus papildgriezienus ar aizstājējsimbolu laimesta reizinātāju, kāds tas bija bonusa iegūšanas brīdī.

Maksimāli spēļu automāti piedāvā iegūt līdz pat 10000x laimestu no izdarītās likmes summas.

House of Doom 2: The Crypt (Play n GO)

No “Play n Go” marta mēnesī noteikti vērts izcelt arī populārās “House of Doom” spēles otrās daļas iznākšanu trīs gadus pēc oriģināla. “The Crypt” versija, protams, saglabājusi populārās smagā metāla grupas tematiku, kas patiks ne tikai attiecīgās mūzikas cienītājiem.

Klasikā 5×3 formāta un 20 izmaksu līniju spēle piedāvā trīs dažādus aizstājējsimbolus, kuri ar “Spirit Gates” simbola palīdzību aktivizē īpašus bonusus. Attiecīgi, ja aizstājējsimbols iekrīt “Spirit Gates” pozīcijā, tiek aktivizēts papildgrieziens ar iegūtā aizstājējsimbola bonusu. Bonusu starpā ir laimesta reizinātājs, simbolu uzlabojums, kā arī “Spirit Gates” simbolu piešķiršana visos ruļļos.

Tikmēr bezmaksas griezienu bonusa laikā aizstājējsimbolu bonusi tiek aktivizēti nejauši, tāpat papildus iespējams iegūt “Crypt Spins”, kurā uz “Spirit Gates” izkrītošs īpašais aizstājējsimbols vienlaicīgi aktivizēs visus to bonusus.

Fishin’ Reels (Pragmatic Play)

Doties zvejā piedāvā jaunākie “Pragmatic Play” spēļu automāti. Kopumā klasiska 5×3 un 10 izmaksu līniju spēle, taču pats labums slēpjas bezmaksas griezienu bonusā.

Spēlētājam ir iespēja izvēlēties starp “Reel’ Em In” (bieži/mazāki laimesti) un The Big Catch (lieli/retāki laimesti) bonusiem. “Reel’ Em In” laikā spēles laukumā parādās “Fish” simboli ar 0,5x līdz 500x vērtībām, kas tiek savāktas un piešķirtas kā laimests, ja uz piektā ruļļa atrodas “Fisherman” simbols. Katrs “Fisherman” simbols piešķir arī divus papildu griezienus.

Tikmēr savukārt “The Big Catch” bonusa laikā virs spēles laukuma var parādīties īpaši “Big Catch” simboli, kas aktivizēs mini spēli, kurā iespējams iegūt 0,2x-250x laimestus.

Hell’s Kitchen (NetEnt)

Īpašu pārsteigumu visiem Gordona Remzija faniem mēneša beigās sniegs “NetEnt”, kas publicēs relīzi, balstoties uz populāro “Hell’s Kitchen” šovu.

“Ramsay Wilds” nejauši par aizstājējsimboliem pārvērtīs līdz pat septiņus pamatspēles simbolus, bezmaksas griezienu laikā spēles laukums sadalās divās “komandās” ar laimesta reizinātājiem un aizstājējsimboliem, kamēr “Gordon’s Bonus” bonusa spēlē, izvēlōties kādu no 15 simboliem, iespējams iegūt laimestus vai sareizināt tos. Elīgi aizraujoši visiem gatavošanas faniem un netikai!