TOP 5 spēļu automāti maijā


Strauji tuvojamies vasarai, taču online kazino pasauli turpina iepriecināt jauni un aizraujoši spēļu automāti, ražotājiem čakli izstrādājot tos. Kas jāizmēģina šomēnes?

Book of 99 (Relax Gaming)

4. maijā “Relax Gaming” laiž klajā “Book of 99” spēli, kur spēlētājiem būs lieliska iespēja pieredzēt leģendārus azartspēļu piedzīvojumus Senajā Grieķijā. “Book of 99” piedāvā klasisko spēles laukumu piecos ruļļos, trīs rindās un 10 izmaksu līnijās.  Kas, protams, var šķist maz, tomēr spēles galvenais āķis ir RTP jeb teorētiskais izmaksu procents.  Parasti tas ir 94%-96% robežās, taču “Relax Gaming” ir pacēlis latiņu un piedāvā iespaidīgu 99% RTP.

Tas nav viss – neiztikt arī bez klasiskā bezmaksas griezienu bonusa ar izplestajiem simboliem, ko var aktivizēt gan ar trim “Scatter” simboliem grieziena laikā, gan arī spēlē kopumā sakrājot 99 “Scatter” simbolus.

Amazing Money Machine (Pragmatic Play)

“Pragmatic Play” turpina pārsteigt savus spēlētājus, šoreiz piedāvājot “Amazing Money Machine”, kas veidota sadarbībā ar “Wild Streak Gaming”.

Spēles zīmīgākā funkcija ir papildgriezieni, ar kuru palīdzību iegūt iespaidīgus laimestus vai pat kādu no džekpotiem. Tāpat papildgriezienu laikā spēles laukums var paplašināties līdz četrām vai piecām rindām ar līdz pat 60 izmaksu līnijām.

Sticky Bandits 3: Most Wanted (Quickspin)

“Quickspin” spēlētājiem sagādājis diez gan gan populārās “Sticky Bandits” spēles trešo versiju. Pievienojies bankas laupīšanai un iegūst to, ko es pelnījis.

Mežonīgo Rietumu tematikās veidotie spēļu automāti piedāvā klasisko 5×3 laukumu deviņu izmaksas līnijās. Spēles bezmaksas griezienu bonuss ir gana līdzīgs NetEnt grāvēja “Dead Or Alive” piedāvātajam. Spēlētājam tiek piešķirti 12 griezieni ar 2x laimesta reizinātāju un aizstājējsimboliem, kas spēles laukuma saglabā savu pozīciju līdz pat bonusa beigām. Ja katrā rullī ir pa vismaz vienam aizstājējsimbolam, spēlētājs saņem piecus papildu griezienus. Tāpat vērts ņemt vērā, ka pieci “Scatter’ simboli var sniegt 2500x laimestu no izdarītās likmes summas.

3 Clown Monty (Play N Go)

Baidies no klauniem? Ja atbilde ir jā, tad bailes ir laiks pārvarēt un izmēģināt jauno spēli no “Play n Go”.

Spēles izstrādātāji piedāvā lielisku balansu starp šausmām un prieku – biedējoša cirka vide, patīkami bonusi, negaidīti simboli un tas viss neparastas mūzikas pavadībā. Spēle tiek spēlēta 5×3 laukumā ar desmit izmaksu līnijām, kur pamatspēlē var parādīties aizstājējsimboli ar līdz pat 25x laimesta reizinātāju.

Divi “Scatter” simboli aktivizēs “Dealers Choice” funkciju, kur tiek piešķirti 2-6 aizstājējsimboli vai trešais “Scatter” simbols bezmaksas griezienu bonusa aktivizēšanai. Atkarībā no “Scatter” simbolu skaita, spēlētājs var iegūt līdz pat deviņus griezienus, kur aizstājējsimboli ar reizinātājvērtībām saglabā savas pozīcijas līdz pat griezienu beigām.

Tropicool (ELK Studios)

Doties uz vēsajiem tropiem piedāvā ELK spēļu automāti Tropicool. 6×6 laukumā spēle piedāvā veidot uzvarošās kombinācijas līdz pat 46 656 izmaksu līnijās.

Pamatspēles galvenā funkcija ir “Avalanche”, kas uzvarošo kombināciju vietā ļauj parādīties jauniem simboliem, kā arī simboliem no virs laukuma esošā “Feature Reel”, kas piedāvā aizstājējsimbolus ar reizinātāju un “locked” funkciju, kas ļauj saglabāt savu pozīciju uz nākamajām trim uzvarošajām kombinācijām griezienā un “Row Swap”, kas samaina jebkuras rindas simbolus.

Bezmaksas griezienu bonusa laikā “Feature Reel” simbolu josla tiek papildināta ar iespēju iegūt papildu griezienus, kā arī laimesta reizinātāju.