TOP 5 spēļu automāti decembrī 2021


Strauji tuvojas gada beigas un spēļu ražotāji vēl reizi steidz atrādīt savu veikumu, lai sāktu gatavoties jau nākamajam 2022. gadam. Kuri spēļu automāti online tev jāizmēģina šomēnes?

Spinions Xmas Party (Quickspin)

Tieši uz ziemassvētkiem “Quickspin” ražotājs pludmales tēlus pārnes no tropiskās paradīzes uz ziemīgu ziemassvētku paradīzi.

Līdzīgi kā oriģināls, arī “Spinions Xmas Party” ir spēlējams 5×3 laukumā ar 25 izmaksu līnijām, tikai šoreiz tā ir veidota ziemas tematikā.

Spēles galvenie tēli pilda aizstājējsimbola funkcijas, kas var aktivizēt arī papildgriezienus, kuru laikā aizstājējsimboli paliek savās pozīcijās. Neiztikt arī bez bezmaksas griezienu bonusa, kuru aktivizē trīs ziemassvētku elfi jeb “Scatter” simboli. Spēlētājam tiek piešķirti 10 griezieni, kuru laikā aizstājējsimboli saglabā savas pozīcijas līdz bonusa beigām.

Christmas Big Bass Bonanza (Pragmatic Play)

Trešo spēli Big Bass Bonanza sērijā uz svētkiem izlaidis “Pragmatic Play” ražotājs. Protams, spēle veidota zemledus zvejas tematikā.

Funkciju ziņā nekas nav mainījies – 5×3 laukums ar 10 izmaksu līnijām. Aktivizējot brīvspēli ar trim “Scatter” simboliem, spēlētājs vāc arī “Money” simbolus, kas sniedz papildu laimestus. Aizstājējsimbola funkciju spēlē pilda salaveča simbols. Ik pēc četriem aizstājējsimboliem spēlētājs saņem papildu griezienus un laimesta reizinātāju (līdz 10x). Maksimālais laimests bezmaksas griezienu bonusa laikā ir 2100x.

Christmas Big Bass Bonanza ir fanatastisks, zivīgs un svinīgs piedzīvojums, un “Pragmatic Play” nevar sagaidīt, kad tu to izmēģināsi.

Diamond Fruits (Big Time Gaming)

Ne ziemassvētku spēļu automāti, bet pilni ar ballīšu noskaņojumu, “Diamond Fruits” ir kaleidoskopiska 3D “Megaclusters” spēle, kas tikai vien spēj dot. Kas šo spēli padara aizraujošu, ir slavenā “Fourway Reactions” mehānika, kas lielos simbolus sašķeļ četros mazākos simbolos, potenciāli sniedzot lielākus laimestus.

Spēlē iespējama aizstājējsimbolu uguņošana pēc trešās reakcijas grieziena laikā, kas pievienos 5-15 aizstājējsimbolus. Pievieno uzkrājošu laimestu reizinātāju, kas nebeidz pieaugt bezmaksas griezienu laikā, un tu iegūsti lielisku spēļu automātu svētku laikam. Bonusa laikā pēc septītās reakcijas iespējams iegūt papildu griezienus.

Beasts of Fire (Play n GO)

Ja ir viena lieta, ar ko ir zināms “Play n Go”, tad tas ir tas, ka ražotājs regulāri izlaiž spēles ar fantastiskām grafikām un funkcijām.

Viena no decembra relīzēm ir “Beasts of Fire”, kuru plānots laist klajā 23. decembrī. Spēle piedāvā unikālu 3-4-4-4-3 laukumu un 92,24% vidējo izmaksu procentu, kas ir augstāks nekā vidēji industrijām.

Spēles riska pakāpe ir vidēji augsta, kas nozīmē, ka spēļu automāti nodrošinās regulārus un vērā ņemamus laimestus. Spēle piedāvā 576 izmaksu līnijas, kas var izaugt līdz 12 348 “Meteor” papildgriezienu funkcijas laikā.  Citas spēles funkcijas ir “Buffalo Stampede” un “Burnin Power” bezmaksas griezienu bonuss.

Silverback Gold (Netent)

“NetEnt” izstrādātāji arī izlēmuši izpētīt dabas tematiku un aicina spēlētājus uz aizraujošu džungļu piedzīvojumā. Lai gan talantīgā spēļu studija nav iepriecinājusi spēlētājus ar jaunām relīzēm pēdējā laikā, tā spēj veiksmīgi spēj pārveidot savas iepriekšējās spēles.

“Silverback Gold” ir kārtējā pārskata rezultāts, un tā ir sagatavojusi iespaidīgu nostalģijas dozu un arī iespaidīgus atjauninājumus.

Spēle sastāv no 5×4 laukuma un šoreiz tradicionālās izmaksu līnijas aizstāj 1024 izmaksu līnijas. Spēle arī pārsteigs no grafiskās perspektīvas, ņemot vērā augstas izšķirtspējas simbolus un neskaitāmās animācijas.

Līdzīgi kā priekšgājējā, arī šajā spēlē spēlētājam jāmedī “Scatter” simboli. Tiklīdz ir savākti 3-5 “Scatter” simboli, aktivizējas bonusa spēle ar “Hold-and-Win” funkciju, kas ļauj iegūt īpašas monētas, kas palielinās laimestus. Pēc tā spēle nonāk klasiskajā bezmaksas griezienu bonusā ar 10-20 bezmaksas griezieniem.