TOP 5 spēlu automāti augustā


Pēdējais vasaras mēnesis ir pienācis – ko jaunu rudens gaidās sniegs spēļu automāti?

Mental (Nolimit City)

Ārpus pieņemtajiem rāmjiem kārtējo reizi iet “Nolimit City”, šoreiz spēlētājiem piedāvājot izdzīvot psihiatriskās slimnīcas šausmas “Mental” spēlē. Tieši tā, spēle veidota psihiatriskās slimnīcas tematikā ar visiem tai piederošajiem elementiem – sākot ar trakiem pacientiem un noslēdzot ar tādām ķecerīgām procedūrām kā lobotomija.

Kā ierasts, spēlē pilna ar dažādām aizraujošām funkcijām. Simboli var sašķelties, spēlētājam ir iespēja iegūt līdz pat 9999x laimesta reizinātāju un trīs dažādas bonusa spēles, kas var atnest līdz pat 66 666x laimestu. Tas viss baisu skaņu un animāciju pavadībā.

Fruit Part 2 (Pragmatic Play)

Vien nedaudz vairāk nekā gadu pēc oriģināla iznākšanas, savu otro daļu sagaidījusi spēlētāju iecienītā “Fruit Party” spēle.

Lai gan sākotnēji varētu šķist, ka spēle nav īsti mainījusies, tā līdz galam nebūs patiesība. Jā, vizuāli un mehāniski tā ir tā pati augļu spēle 7×7 laukumā, kur uzvarošās kombinācijas tiek veidotas vismaz piecu vienādu simbolu kopās. Ja spēles pirmajā versijā laimesta reizinātājs tika piemērots parastajiem spēles simboliem, tad jaunākajā versijā tos pārņem aizstājējsimboli, kuriem augošā secībā var tikt piemērots līdz pat 256x laimesta reizinātājs. Protams, vēl lielāki reizinātāji sagaidāmi bezmaksas griezienu bonusa spēlē – no 3x līdz pat 729x. Maksimālais laimests gan nemainīgs, 5000x.

ZZ Top – Roadside Riches (Play N GO)

ZZ Top ir viena no leģendārākajām rokgrupām – tai par godu radīti jauni spēļu automāti no “Play N Go”.

Grupas tematiskas caurvītā spēle tiek spēlēta 5×4 laukumā ar līdz pat 1024 izmaksu līnijām. Vērtīgākie simboli spēlē, protams, ir grupas dalībnieki.

ZZ Top Roadside Riches pieejami divi dažādi aizstājējsimboli. “Leg Wilds” pārklās visu rulli, uz kura tas atrodas, kamēr “Gimme Wilds” piešķirs 2x vai 3x laimesta reizinātāju. Uz aizstājējsimboliem balstīti arī divu veidu bezmaksas griezienu bonusi – “Leg Wilds” bonusa laikā izkrītošie aizstājējsimboli pārvietojas pa spēles laukumu, savukārt “Gimme Wilds” bonusa laikā aizstājējsimbola reizinātāji tiek palielināti līdz pat 5x.

Deep Descent (Relax Gaming)

Doties dārgumu medībās piedāvā “Relax Gaming” ar “Deep Descent” spēli.

Spēlētājiem patiešām jābūt gataviem doties visdziļākajās dzīlēs  – spēle tiek sākta 5×3 laukumā, taču, krājot izlozētos simbolus, spēles laukums paplašinās līdz pat 5×5 izmēram un 3125 izmaksas līnijām. Tāpat spēlē iegūstami aizstājējsimboli, kas aktivizēs uz simbola norādīto papildgriezienu skaitu.

Chilli Heat Megaways (Pragmatic Play)

Savu “Megaways” versiju ieguvusi meksikāņu tematikā veidotā “Chilli Heat” spēle. Sešu ruļļu un līdz pat astoņu ruļļu spēle piedāvā “Tumble” funkciju, kas uzvarošo kombināciju simbolus ļauj aizvietot ar jauniem simboliem,tādējādi potenciāli radot jaunas kombinācijas. Īstā Fiesta sākas papildgriezienu laikā, kur iekrātie “Money Bag” simboli var atnest potenciāli iespaidīgus laimestus.