Spilgtākie 2019.gada spēļu automāti


Jau vairākas dienas dzīvojam 2020.gadā, taču joprojām vērts aplūkot, ko sniedzis 2019.gads. Kādi spēļu automāti mūs pārsteiguši?

Dead or Alive 2

Gada pirmajā pusē spēlētājus pārsteidza NetEnt izstrādātājs, pēc desmit gadiem izdodot otro daļu slavenajai Dead or Alive spēlei. Spēļu automāti piedāvā ierastās deviņas izmaksu līnijas piecos ruļļos un mežonīgo rietumu dizainu, kā arī apbrīnojamo laimestu potenciālu.

Dead or Alive 2 piedāvā trīs dažādu veidu bezmaksas griezienu bonusa spēles – Old Saloon, Noon Saloon and Train Heist. Pēdējā bonusa spēlē iespējams iegūt līdz pat 40,500x laimestu no veiktās likmes.

Attēlu rezultāti vaicājumam “dead or alive 2 slot”

The Dog House

Varenu potenciālu piedāvājusi arī Pragmatic Play radītā The Dog House. Vienkāršā un krāsainā dizaina spēle savu būtību slēpj bezmaksas griezienu bonusā, kurā var iegūt lipīgos aizstājējsimbolus ar 2x vai 3x reizinātājiem, kas attiecīgi ļauj iegūt līdz pat 6,750x laimestu no veiktās likmes.

Potenciālu, ko sniedz spēļu automāti, lieliski parādījis slavenais straumētājs Roshtein.

The Sword and the Grail

Karalis Artūrs no viduslaikiem atceļojis uz 2019.gadu, lai Play N Go spēlē sniegtu līdz pat 10000x laimestus. Lai gan pamatspēle augstā riska dēļ nebūs pārāk devīga, bezmaksas spēļu bonusā piedzīvosi reizinātāju lietu.

Bezmaksas griezienu laikā spēlētājam jākrāj zobeni, lai nokļūtu nākamajā līmenī un saņemtu Wild simbolus ar lielākiem reizinātājiem. Pēdējā, piektajā limenī, saņemsi Wild simbolus ar iespaidīgu 100x reizinātāju. Tāpat 100x reizinātāju nejaušības kārtā var iegūt arī pamatspēlē.

Razor Shark

Doties okeāna dzelmē un gūt varenus laimestus aicinājusi Push Gaming veidotā Razor Shark spēle. Spēļu automāti piedāvā vairākas spilgtas opcijas, kas potenciāli ļaus iegūt līdz pat 50000x no veiktās likmes.

Attēlu rezultāti vaicājumam “razor shark big win”

Narcos

2019.gadā gaismu ieraudzīja leģendārajam seriālam Narcos veltītais spēļu automāts, ko veidojis NetEnt operators. Seriālam pielāgotā dizaina spēļu automāti piedāvā Locked Up (laimesti līdz 10x), Drive By (lodes pārvēršas par augstas vērtības simboliem), kā arī bezmaksas griezienu bonuss, kurā var iegūt līdz pat 1506x laimestus.

Kristaps Mednis