Menu

Spēļu automāti – Wild Worlds

Ja vēlies pievienoties spalvainiem supervaroņiem cīņā pret dažādiem monstriem, tad jaunākie NetEnt spēļu automāti būs domāti tieši tev.

Wild Worlds ir jaunākā NetEnt operatora relīze, kura piedāvā lavīnas mehānismu. Īsumā, simboli spēles laukumā krīt, nevis tiek iegriezti, kā to piedāvā klasiskie spēļu automāti. Turklāt, ja tiek gūta uzvara, laimējošos simbolus nomaina wild, dod iespēju tā paša grieziena (kritiena? :)) laikā iegūt papildu laimestus.

5×5 laukuma spēlē ir humoristiskā stilā dizainēti tēli, kurus papildina aizraujošs un ienesīgs īpašu iespēju klāsts.

Iespējams, lielai daļai traucēs fakts, ka spēles laukums neaizņem lielāko daļu ekrāna un atrodas salīdzinoši neparocīgā pozīcijā, taču ticam, ka dažādās papildu opcijas to spēs kompensēt.

Spēles tematika balstās uz supervaroņu komiksu grāmatu, kurai ir lieliska izklaides vērtība. Kopumā varoņu cīņa ar briesmoņiem, rūpīgi izstrādātās animācijās un skaņās pievērsīs tavu uzmanību.

Kā jau minējām, Wild Worlds piedāvā plašu un interesantu īpašo opciju klāstu, kas padara spēli notikumiem bagātu. Viena no tām ir “destroy” funkcija, kas var aktivizēties jebkurā spēles brīdī, ja laukumā nav fiksēts laimests. Tā iznīcina visus spēles simbolus, izņemot dominējošās krāsas.

Citu opciju starpā ir:

  • Hero Wilds
  • Hero Attacks
  • Hero Special Attacks
  • Brīvie griezieni

Brīvie griezieni šoreiz ir vairāku līmeņu spēle, kas varētu nepatikt klasisko brīvo griezienu cienītājiem. Tomēr wild simbolu variācijas varētu mainīt domas.

Tātad, spēles brīvie griezieni var spēlētāju izvest cauri trim pasaulēm: Tumšajiem mežiem, kuri iekļauj wild simbolus, kuri izplešās, ledus pasauli, kura piedāvās sakrautos wild, kā arī uguns zemes, kur būs nejaušie Wild.

Lai iegūtu katra līmeņa wild, nepieciešams pieveikt monstrus ar iegūtu laimestu palīdzību. Pirmajos divos līmeņos ir trīs monstri, ar kuriem cīnās trīs spēles varoņi, savukārt trešajā ir boss, kura pieveikšana prasīs īpašu veiksmi.

Wild Worlds ir vidēja riska spēļu automāti ar 96.47% teorētisko izmaksu procentu. Lai gan tā var šķist pārāk pārbāzta ar sarežģītām opcijām, viss ir vieglāk nekā varētu likties, tāpēc to ir vērts pamēģināt.