Menu

Spēļu automāti – Wild Falls

Ja tev patīk klasiski un vienkārši spēļu automāti, taču meklē kādu nelielu odziņu un esi gatavs augstam riskam, tad Play n Go operatora izdotā Wild Falls spēle varētu tevi ieinterestēt. 

Spēle klasikajā 5×3 laukumā piedāvā 20 izmaksas līnijas ar divām bonusa iespējām un brīvajiem griezieniem.

Spēles pamatā ir ūdenskritums, uz kurā krīt simboli, taču savu izgājienu augšā gaida arī lādes, kam pievērsīsimies vēlāk. Grafikas nav pārāk sarežģītas, kas patiks tiem, kuriem cieņā ir vienkārši spēļu automāti.

Simbolu klāstā ir ierastie 10-A kāršu kavas simboli, kā arī laternas, zeltraču rīki, zelta podi un maisi, kas arī ir vērtīgākie simboli.

Tātad, runājot par lādēm, kas atrodas ūdenskrituma augšgalā – tie strādā kā lipīgie vai wild simboli. Tāpat tie var radīt arī zelta drudža iespēju jebkurā griezienā, kas nozīmē, ka lādes kļūst par reizinātājiem (2x, 3x, 5x) , kā arī rada atkārtotos griezienus gājiena laikā (tas var notikt arī ar parasto lādi). Tiklīdz vidējā rullī vairs nav lāžu, zelta drudzis beidzas. Šāda opcija var palielināt laimestu pat 125x.

Ja pamatspēles laikā laukumā nonāk trīs parastās lādes, tās aktivizē brīvos griezienus. Lādes pielīp laukumā un katra grieziena laikā bīdās uz leju, Brīvie griezieni beidzas, kad laukumā vairs nav lāžu.

Ja zelta drudža laikā laukumā parādās trīs zelta lādes, tas aktivizē īpašos brīvos griezienus ar lādēm kā reizinātājiem.Tieši šī opcija var padarīt spēli īpaši ienesīgu.

Šie spēļu automāti ir augstas variances (riska), tāpēc ja plānot izmēģināt spēli, vajadzēs stabilu bilanci, vai spēlēšanu uz zemām likmēm.