Menu

Spēļu automāti un reizinātāji – kāpēc tie ir svarīgi?

Reizinātāji! Kas tie ir, kam tie vajadzīgi? Īsumā – spēļu automāti ar reizinātājiem būtībā dod iespēju vairākkāršot tavu laimestu.

Svarīgi saprast, ka tajos nav nekas sarežģīts, un turpinot lasīt, tu sapratīsi, cik nozīmīgi un laimestu izsķiroši tie ir.

Tu vari divkāršot, trīskāršot, vai pat desmitkāršot savu laimestu! Spēļu automāti piedāvā vairākus reizinātāju veidus, tāpēc aplūkosim tos plašāk.

Kas ir reizinātāji?

Bez šaubām uzvarēt patīk jebkuram. Ja tavā rīcībā ir spēļu automāti ar reizinātājiem, tu noteikti esi uz pareizā ceļa. Lai gan tie piedāvā plašu iespēju klāstu, reizinātāji ir vieni nosaistošākajiem.

Reizinātāji spējīgi palielināt tavus laimestu, taču lai gan liela daļa tos piedāvā, tu būsi pārsteigts, cik daudzi to nedara. Tāpēc ja meklē spēļu automātu ar reizinātājiem, svarīgi vispirms pārbaudīt izmaksu tabulas.

Daļa reizinātāju spēlēs ir viegli saprotami, parādot, kā reizinātāji ietekmē tavas uzvaras, taču citi to nedara. Daļa reizinātāju ietekmēs tavus kopējos laimestus, citi strādās kā reizinātāji līniju un kopējām likmēm.

Pamatspēles reizinātāji

Šādi reizinātāji nav pārāk izplatīti – parasti reizinātāji tiek piedāvāti bonusa spēlēs vai brīvajos griezienos.

Tomēr ja gadās ar tādu spēļu automātu saskarties, uzmanību vērts pievērst izmaksu tabulām. Piemēram, ja tu griezienā iegūsti piecus vienādus simbolus ar trīskāršo reizinātāju, laimētā summa būs simbolu kombinācijas vērtība reiz trīs. Ļoti vienkārši, taču ar tādiem saskarsies ļoti reti.

Brīvo griezienu reizinātāji

Tieši šie ir izplatītākie un varenākie reizinātāji. Nonākot līdz brīvajiem griezieniem, tie var tevi iepriecināt visdažādākajās formās. Daži spēļu automāti piedāvā nejaušos reizinātājus, citi tos nosaka iepriekš. Tāpat pastāv iespēja, ka reizinātāja lielumu vari noteikt Tu pats! Tomēr svarīgi ņemt vērā – jo lielāks reizinātājs, jo mazāk brīvo griezienu.

Tieši reizinātāji atšķir brīvos griezienus no pamatspēles un ļoti iespējams, ka tie pieaugs, balstoties uz to, cik lielas uzvaras iegūsi.

Piemēram, spēlējot Microgaming Mega Moolah Isis spēli, tu vari izbaudīt 6x reizinātāju brīvo griezienu laikā.

Izkaisītie reizinātāji

Šādi reizinātāji ir kā izkaisītie simboli, kuri dubultojas kā reizinātāji. Šajā gadījumā simboliem nav nepieciešams parādīties izmaksu līnijā – tie var atrasties jebkurā vietā.

Reizinošie wild

Šādi wild simboli, iespējams, ir otrie populārākie reizinātāji. Šāda wild simbolu reizinātāju loma ir diez gan izplatīta. Pieņemsim, ka tu iegūsti uzvarošu kombināciju, kura iekļauj vismaz vienu wild – uzvara tiks reizināta, balstoties uz izmaksu tabulā norādīto vērtību. Parasti šādi wild dubulto laimestu.

Spēļu automāti ar iespaidīgiem reizinājumiem

Ja tev patīk riskēt un izmēģināt automātus ar lieliem reizinātājiem, arī tādi ir pieejami, taču Latvijas kazino tādus nepiedāvā. Piemēram,Microgaming “Harvey’s” automātā iespējams iegūt līdz pat 25x lielu reizinājumu.

Svarīgi gan saprast, ka jebkuri reizinātāju spēļu automāti automātiski nenodrošina lielas uzvaras, taču, ja paveicas, tad tu noteikti būsi iepriecināts.