Menu

Spēļu automāti un progresīvie džekpoti, kur ir problēma?

Kā zināms spēļu automāti mēdz piedāvāt sulīgus progresīvos džekpotus, kuri sakārdinās pat viskonservatīvāko spēlētāju. Potenciālais laimests pieaug līdz ar katru griezienu, ik pa retam padarot kādu īpaši laimīgu.

Tomēr viss nav tik krāšņi, kā varētu likties. Rakstā aplūkosim trīs ar progresīvajiem džekpotiem saistītus sarežģījumus.

1.Īpaši nosacījumi

Jo lielāks džekpots, jo lielāka iespēja, ka spēļu automāti noteiks noteikumus, lai spēlētājs iegūtu savus veiksmes mēģinājumus.

Visizplatītākais ir saistīts ar visu aktīvo līniju izmantošanu. Piemēram, ja automātam ir 50 maksimāli pieejamās līnijas, tad tās visas griezienā jāizmanto.

Citi nosacījumi var būt saistīti ar likmju lielumu – minimālie un maksimālie apmēri.

2.Progresīvo džekpotu spēļu automāti mēdz būt dārgi

Šis punkts izriet no augstāk minētā pirmajā punktā. Īpašie nosacījumi var likt spēlētājam ieguldīt vairāk nekā tas iepriekš bija plānojis.

Protams, spēlēšanai uz vienu centu līnijā nav ne vainas, taču likmes lieluma nosacījumi var liegt arī to.

Ja pieminam zemes kazino, tad ieteicams izvairīties no 100-300 līniju automātiem, kuri liks tev izmantot tās visas.

3. Džekpota iegūšana ir nereāla

Protams, ne vienmēr mēs dzenamies pēc lieliem džekpotiem, taču daļai ir vērts atgādināt, ka iespēja to iegūt ir tuvu nullei.  Piemēram, visiem labi zināmajam Mega Moolah izmaksu procents ir tikai 88%, līdz ar to pat nedzenoties pēc džekpota parastus laimestus iegūt būs grūti. Tajā pašā laikā, kas neriskē, tas nevinē – varbūt tieši nākamā spēle būs liktenīgā.

Šī raksta mērķis nav likt izvairīties no progresīviem spēļu automātiem, taču vienmēr ir vērts apzināties potenciālos riskus.