Menu

Spēļu automāti – Triple Jokers

Jaunākie Pragmatic Play spēļu automāti Triple Jokers domāti klasiku mīlošiem spēlētājiem, taču tajos iekļauti dažādi mūsdienīgi knifi.

Triple Jokers ir Lasvegasas stilā veidoti spēļu automāti ar klasiskajiem trīs ruļiem un piecām izmaksu līnjām. Vizuāli spēle ir ļoti līdzīga klasiskajiem automātiem, kuros nav dažādi mirdzoši efekti, kas varētu novērst tavu uzmanību. Tā vietā tu iegūsti iespēju iekļūt darbībā bez liekiem traucēkļiem.

Protams, no šāda veida spēļu automātiem nevar prasīt modernākās un labākās īpašās iespējas, kas tā arī ir šajā gadījumā. Tomēr tavs labākais draugs spēlē būs džokera simbols, ar kura palīdzību būs iespēja tikt pie vareniem laimestiem.

Lai gan šeit nav ierasto brīvo griezienu, spēles atslēgas funkcija ir “Respin Until You Win”. Tā aktivizējas gadījumos, kad viens vai divi spēles ruļļi sastāv no trim džokera simboliem. Tie pārvēršas par “Wild” un dod vaļu atkārtotiem griezieniem līdz ar atlikušo ruļļu/ruļļa palīdzību iegūta uzvaroša kombinācija. Tāpat “wild” simboli var ieņemt visu spēles laukumu, radot iespēju iegūt neiedomājamu līdz pat 1000x laimestu no veiktās likmes.

Spēļu automāti piedāvā 96,47% izmaksu procentu, un tie ir augsta riska, kas nozīmē retākus, taču iespaidīgākus laimestus.

Par spīti tam, ka Triple Jokers klasiskā bāzēta spēle, tā piedāvā ienesīgu bonusa iespēju, kuru citur atradīsi gana reti. Tas nozīmē, ka spēlētājs iegūt lielisku klasikas un potenciālo laimestu kombināciju.