Menu

Spēļu automāti – Tresure Horse Slot

Ja tevi interesē neparasti spēļu automāti ar labu potenciālu, tad, iespējams Pragmatic Play jaunākā relīze tevi varētu ieinteresēt. Dodies Senās Ķīnas ceļojumā!

Vienkārša izskata 3×3 spēle ar iespaidīgu grūdienu brīvajos griezienos nejauša reizinātāja formā. Tāpat arī ar sakrautajiem simboliem, kas nodrošinās iespēju iegūt līdz pat 6000x veiktajai likmei, ja laukums ir pilns ar Wild vai citu atbilstošu simbolu.

Pragmatic Play radītās spēles centrā ir bagātību zirgs, tipiskā kalnu ainavā ar ūdenskritumiem, kuru papildina klasiskā ķīniešu mūzika.

Lai gan visi simboli nav ķīniešu veiksmes amuleti, tie ir dizainēti to formā. Spēļu automāti piedāva standarta vien/div/trīskāršos BAR, kurus papildina augoši bambusi, dubultie astotnieki, ķīniešu monētu maki un pašas lielās montētas.

Pateicoties mazajam spēles laukumam, tā malā atrodas izmaksu tabula, tādējādi nedaudz atvieglojot dzīvi slinķiem.

Tresure Horse piedāvā trīs ruļļus trīs rindās, kurām brīvo griezienu laikā pievienojas ceturtais rullis ar 2x-6x reizinātājiem. Spēlē ir plašs likmju klāsts, no draudzīgiem 18 centiem līdz pat 90 eiro griezienā.

Teorētiskais izmaksu procents ir 96,62% un spēle ir augstas variances (riska).

Lai gan pieklājīgas uzvaras var iegūt arī pamatspēlē, īstā dzīve notiek brīvajos griezienos, kuri aktivizējas laukumā parādoties trim bagātību zirgiem. Šeit ari parādās minētais ceturtais rullis, kurš dos iespēju reizināt griezienā iegūtu laimestu 2-6 reizes.

Tāpat brīvo griezienu laikā ir iespējams iegūt papildu griezienus, ja arī to laikā laukumā parādās zirgs. Viens zirgs=+viens brīvais grieziens, kas labas veiksmes gadījumā var krietni pagarināt brīvo griezienu priekus. Turklāt, ja iegūsti pilnu laukumu ar wild+6x reizinātāju, laimests palielināsies iespaidīgas 6000 reizes.

Lai gan spēle nepiedāvā citas īpašās iespējas, to viennozīmīgi ir vērts izmēģināt.