Menu

Spēļu automāti – The Wolf’s Bane

spēļu automāti

Spēļu automāti un Halovīni tikpat kā ir divas nešķiramas lietas. Īpašu spēli par godu tam izdevis populārais un spēcīgais “NetEnt” izstrādātājs. 

Halovīnu tematika nav joka lieta, jo radīt briesmīgākas spēles kļūst arvien grūtāk – visi jau pietiekoši daudz ir redzējuši iepriekš. “NetEnt” ar The Wolf’s Bane aizved uz viduslaiku ciemu, kuru apdraud bīstams vilkacis. Lai gan ideja nav tā oriģinālākā, spēles grafikas un animācijas ir augstākajā līmenī.

Vidēji zema riska spēļu automāti piedāvā piecus ruļļus, trīs rindas ar 10 izmaksu līnijām, 96,74% vidējo izmaksu procentu un 0, 10 eiro – 100 eiro likmju intervālu.

Tāpat pieejami divi bonusi un trīs dažādu veidu “Wild” simboli. Trīs, četri vai pieci pilnmēness simboli aktivizēs bezmaksas griezienu spēli, kas attiecīgi piešķirs 10-30 griezienus atkarībā no iegūto īpašo simbolu skaita. Pirms griezienu sākuma nejauši tiek izvēlēts viens no “Wild” veidiem – paplašinātie, izplestie vai ar 2x reizinātāju.

Trīs vai vairāk Vilkača simboli aktivizēs “Pick and Click” bonusu, kurā var iegūt laimestus 5x-50x vērtībā no veiktās likmes.

Pats lielākais spēlē iegūstamais laimests ir 500x no veiktās likmes, kas varbūt nav tas labākais starp citām “NetEnt” relīzem, tomēr zemāks risks dod iespēju iegūt regulārākus laimestus.