Menu

Spēļu automāti – The Sword And The Grail

Arī augustā neviens nesnauž, klāt svaigi spēļu automāti. Šoreiz ievest viduslaikos mēģina Play n Go operators ar The Sword And The Grail spēli.

Play n Go savā jaunākajā relīzē izpēta viduslaiku periodu, kur zobeni un bruņinieki satiekas ar maģiskām burvestībām.

Tehniskie rādītāji

Spēle piedāvā piecu ruļļu, trīs rindu un 20 izmaksas līniju formātu ar pietiekami plašu, 0,10 – 100, likmju intervālu. RTP jeb teorētiskas izmaksas procents šeit ir 96.53%, tāpat vērts pieminēt, ka spēļu automāti ir augsta riska. Maksimālais iespējamais laimests ir pat līdz 10000x no veiktās likmes.

Simboli

Kā jau ierasts pamata simbolos ir klasiskie burtu simboli (A, K, Q, J, T), kas var sniegt līdz pat 4x laimestu no veiktās likmes (pieci A). Šajā gadījumā simboli ir īpašu monētu formā.

Speciālo simbolu lomā spēļu automāti piedāvā klasiskos viduslaiku tēlus – Burvi Merlinu, Seru Lancelotu, karalieni Ginveru un Karali Artūru, kas arī spēlēs vērtīgākais simbols, ar kura palīdzību iespējams iegūt līdz pat 25x laimestu. Tomēr simbolus krietni vērtīgākus var padarīt Wild simboli.

WILD

Kā Wild simbols spēlē strādā grāli, kas var pamatīgi uzlabot tavu laimestu. Šajā gadījumā Wild simboli nāk kopā ar nejaušu reizinātāju, kas var sasniegt pat 100x. Tomēr zemākas vērtības Wild ir 2x, 5x un 10x vērtē, kas tāpat ļauj vareni uzlabot iegūto laimestu.

Brīvie griezieni

Ja Grail spēlēs nosaukumā atsaucas uz Wild simboliem, tad brīvos griezienus simbolizē zobeni jeb The Sword. Lai iegūtu brīvos griezienus, laukumā nepieciešams sakrāt trīs zobenus, kas piešķir piecus griezienus ar 2x reizinātāja Wild.

Protams, pieci griezieni nav daudz, taču šeit ir āķis. The Sword And The Grail piedāvā vairāku līmeņu brīvos griezienus.

Lai sasniegtu otro līmeni, brīvo griezienu laikā jāsakrāj seši zobeni, kas lielākajā daļā gadījumu nav tik sarežģīti. Paveicot prasīto, tiek piešķirti vēl pieci griezieni, taču šoreiz Wild simboli jau ir ar 5x reizinātāju.

Tālāk jau viss kļūst mazliet sareģītāk. Lai sasniegtu trešo līmeni, jāsakrāj vēl piecus zobenus, kas jau dos piecus griezienus ar 10x Wild.

Nokļūšana pēdējā līmenī, iespējams, padarīs tevi stāvus bagātu, jo wild simbolam būs jau 100x reizinātājs! Tomēr, lai to iegūtu, trešajā līmenī jāiegūst jau septiņi zobeni.

Kopumā jāatzīst, ka Play n Go kārtīgi piestrādājis pie spēles dizaina, taču pats galvenais šeit ir iespaidīgais potenciāls, ko palīdz veidot Wild simboli un brīvie griezieni.