Menu

Spēļu automāti – The One Armed Bandit

Kreatīvi un aizraujoši spēļu automāti ir izstrādātāja Yggdrasil firmas zīme un to pierāda arī pēdējā izstrādātāja relīze The One Armed Bandit. 

Klasisko vesternu stilā izstrādātā spēle noteikti sniegs gaidīto – ieroči, bīstama, taču harmoniska un vienlaicīgi nervus kutinoša vide. Tas viss līdz pēdējai niansei izstrādātajās Yggdrasil animācijās.

Tehniski spēļu automāti piedāvā piecus ruļļus trīs rindās ar 20 izmaksas līnijām. Piedāvāto likmju klāsts augstākajos plauktos varbūt nav tik plašs (0,10-40 EUR griezienā), taču 96.3% RTP un augstais riska līmenis var sniegt varenus laimestus.

Neapšaubāmi, augsta potenciāla vesterna spēlēs ir viens skarbs konkurents, kurš uzstādījis varenu latiņu visiem, kuri cenšas iespraukties šajā tematikā. Tieši tā, tie ir NetEnt izstrādātie Dead Or Alive/Dead Or Alive 2 spēļu automāti. Cik tuvu vai tālu ir The One Armed Bandit?

Simbolos nekas ārkārtējs – zemās izmaksas klasē ir kāršu simboli, savukārt vērtīgākie ir pakavi (līdz 20x), cepures (līdz 35x), blašķi (līdz 60x) un ieroči (līdz 80x). Kāršu simboli vizuāli ir kā iešūti uz ādas, savukārt īpašie simboli izceļas ar citas krāsas/dēļu fonu.

Īpašo iespējās klāstā spēļu automāti piedāvā Wild, Respin un Free Spin funkcijas. Kā Wild simbols šajā gadījumā strādā Šerifa žetons, kurš pamatā strādā kā palīgs uzvarošo kombināciju veidošanā (5x-100x), taču aktīvi sadarbojas arī ar divām atlikušajām funkcijām.

Scatter simbols, kas šajā gadījumā ir maskēts bandīts, aktivizē gan Respin, gan brīvo griezienus. Viens līdz četri Scatter simboli aktivizē atkārtotos griezienus, kuru skaits ir atkarīgs no iegūto Scatter simbolu skaita. Bandīta simbols šo griezienu laikā pārvēršas par Wild, turklāt laukumā var parādīties arī 5x Wild, kas, protams, var palielināt uzvaru potenciālu. Ja Scatter izkrīt arī atkārtotā grieziena/u laikā, tie turpinās.

Lai iegūtu brīvos griezienus, spēlēs laukumā jāizkrīt pieciem Scatter simboliem (aptuveni reizi 150-200 griezienos), vai jāsakrāj tos Respin laikā. Tas automātiski piešķir 10 griezienus ar 5x reizinātāju, tāpat tiem var tikt pieskaitīti neizmantotie Respin (līdz +4). Tāpat no katra ruļļa iespējams iegūt 5x Wild, kā arī palielināt bāzes reizinātāju, iegūtot bonus simbolus (līdz 20x). Aktivizējot maksimālo reizinātāju, tiek iegūts papildu grieziens.

Maksimāli brīvajos griezienos iespējams iegūt līdz pat 8000x laimestu no veiktās likmes vienā izmaksu līnijā.