Menu

Spēļu automāti – Temple of Nudges

Jaunākā NetEnt relīze ievedīs tevi aizvēsturiskajos tempļos. Pievieno klāt džungļu noskaņu un iejūties īpašā atmosfērā, ko sniedz spēļu automāti.Temple Of Nudges nav klasiska spēle gan formāta, gan opciju ziņā. Spēļu automāti piedāvā 5×3 laukumu ar kopumā 243 iespējamām izmaksu līnijām. Spēlē ir astoņi parastie simboli un vēl tikpat pārklājuma simboli.

Būtiskākā atšķirība no ierastajām spēlēm ir tieši īpašajās opcijās. Temple Of Nudges piedāvā “dunkas”, atkārtotos griezienus un sakrautos simbolus.

“Dunku” opcijā katru reizi, kad laukumā ir uzvarošā kombinācija, ruļļi pavirzās vienu vietu uz leju, dodot iespēju papildu laimestiem, tos saskaitot kopā. Tas atkārtojas tik ilgi, kamēr laukumā vairs nav uzvarošo kombināciju.

Atkārtoto griezienu laikā iepriekš uzvarošo kombināciju radījušie simboli paliek savā vietā, kamēr pārēje simboli iesaistās atkārtotā griezienā. Atkārtotais grieziens aktivizējas, kad uzvarošo simbolu pārklāj “respin” simbols.

Kā jau minējām, Temple Of Nudges nebūs tā ierastākā spēle. Tajā nav nedz Wild, nedz Scatter simboli, nedz arī brīvie griezieni. Tomēr to neesamību ir grūti pamanīt – spēle piedāvā 96, 03% izmaksu procentu un vidēju risku. Tā patiks spēlētājiem, kuri iecienījuši lielas uzvaras īsās sesijās.