Menu

Spēļu automāti – Strolling Staxx: Cubic Fruits Slot

Janvāra beigās NetEnt iepriecinājis tos kazino spēlētājus, kuriem tīk spēļu automāti augļu tematikā , izdodot Strolling Staxx: Cubic Fruits. 

Net Entertainment radītā spēle piedāvā piecus ruļļus un 40 izmaksu līnijas, un tajā viss kubikainu augļu tematikā. Šie spēļu automāti piedāvā daudz īpašu opciju, līdz ar to tai ir pieklājīgs uzvaru potenciāls.

Jebkurš spēles simbols var parādīties kā Colossal Simbols, kas šajā gadījumā nozīmē, ka auglis aizņem 2×3 vai 3×3 platību spēles laukumā. Šādi simboli var parādīties pamatspēles vai atkārtoto griezienu laikā.

Tikmēr Wild simbols spēlē strādā kā aizstājējsimbols jebkuram spēles simbolam.

Atkārtotie griezieni

Ja vienā vai vairākos spēles ruļļos ir viens simbols, kurš veido kaudzi, spēle aktivizēs atkārtoto griezienu funkciju. Opcijas laikā vienādie simboli pēc katra grieziena slīd pa kreisi līdz pazūd no ruļļiem.

Bonusa likme un papildus iespēja

Kad aktivizēta bonusa likme, spēle tiek spēlēta ar 15 monētām likmes līmenī un ir iespēja iegūt papildus iespēju. Tā tiek aktivizēta, kad tiek iegūti papildus griezieni ar 3×3 colossal simbola palīdzību. Tā laikā Colossal simboli var pilnīgi vai daļēji nolaisties spēles ruļļos.

Kopumā jāatzīst, ka spēle ir interesanti dizainēta, un kā jau minējām piedāvā augstu uzvaru potenciālu, lai gan tas ir augsta riska un RTP ir zem 96%(95.95%).