Menu

Spēļu automāti – Spinsane

Spinsane ir vieni no jaunākajiem operatora NetEnt spēļu automāti, kas veidoti mazliet trakākā, precīzāk vilku tematikā. Tomēr tie ir mazliet neierasti. 

Spēļu automāti piedāvā 5 ruļļus un 27 izmaksu līnijas, kā arī plašu likmju amplitūdu no 10 centiem līdz pat 500 eiro griezienā un 96.25% RTP.

Spēlēšanas laikā var rasties jautājumi, kāpēc laukumā iztrūkst simboli, kāpēc NetEnt spēle izskatās pēc budžeta varianta utt.

Spinsane galvenā ekstra ir SuperSymbols, kas aizvieto identiskus simbolus, lai izveidotu labāko uzvarošo kombināciju. Protams, neiztikt bez brīvajiem griezieniem, kuri šajā gadījumā dod iespēju iegūt Wild rulli katrā griezienā.

Kā spēles simboli izvēlēti vilku ilkņi, ķepas un galvas. Simboli, kuros redzami skrāpējumi ir SuperSymbols, un tie piedāvā lielāku vērtību. Vērtīgākais simbols ir vilka galva, pieci dos 50x laimestu no veiktās likmes, savukārt ar SuperSymbols to vērtība sasniedz pat 5000x.  Spēlē ir arī “Wild” simbols W, kurš reaģē ar visiem simboliem, izņemot Scatter.

Brīvie griezieni aktivizējami, ruļļos savācot vismaz piecus Scatter simbolus. Viens Scatter=viens brīvais grieziens, līdz ar to spēle sākas ar desmit brīvajiem griezieniem. Maksimālais sākumā iegūstamo brīvo griezienu skaits ir 30.

Tikmēr to laikā katrs scatter simbols dod papildu griezienu, tāpat katrā griezienā laimestus palīdzēs iegūt Wild rullis. Lielākais iespējamais laimests viena brīvā grieziena laikā ir 500x no veiktās likmes.

spinsane

Izmaksu ziņā spēle, protams, nav slikta, taču to pasliktina mulsinošais dizains un mehānika.