Menu

Spēļu automāti – Scudamore’s Super Stakes

NetEnt savā pēdējā relīzē pārsteigusi zirgu skriešanas sacensību fanus. Scudamore’s Super Stakes spēļu automāti patiks ne tikai sporta veida entuziastiem, bet arī spēlētājiem, kuri ciena aizraujošas bonusa spēles. 

Sadarbojoties ar titulēto žokeju Pīteru Skudamoru, NetEnt beidzot debitē sporta tematikā un jāatzīst, ka tas izdevies diez gan veiksmīgi.

Spēļu automāti veidoti klasiskajā 5 ruļļu un 20 izmaksu līniju formātā ar salīdzinoši augsto 96,99% RTP,  taču tie pārsteidz arī ar divām bonusa spēlēm – Bet Slip un Peter’s Classic Cup. Spēlē ir ierastie wild simboli, tomēr uz ruļļiem negaidīti var parādīties pakavi, kas pārvērties par Wild, potenciāli palielinot laimesta iespējas.

Scudamore’s Super Stakes piedāvā standarta A-J simbolus, kā arī četrus žokeja formāta simbolus, ar kuru palīdzību iespējams iegūt pat 250x laimestu no veiktās likmes.

Turpinot par bonusa spēlēm, viena no tām pieejama pamata spēlē, otra aktivizējas tad, kad laukumā parādās trīs Scatter simboli.

Bet Slip bonusa spēles princips ir ļoti vienkāršs, un tas patiks riska mīlētājiem. Pamatspēlēs ekrāna malā ir likmju kartiņa, kurā iespējams veikt prognozi uz kādu simbolu skaita klātbūtni noteiktu griezienu skaita laikā.

Kā redzams attēlā, spēlē veikta likme uz to, ka 20 griezienu laikā K simbols parādīsies 40 reizes, kas attiecīgi novērtēts ar 2.3 reizinātāju. Savukārt, izvēloties Wild simbolu likmi, reizinātāji laimesta gadījumā ir 5.85 – 1242 robežās.

Tikmēr Peter’s Classic Cup dos iespēju izbaudīt virtuālās zirgu skriešanās sacensības. Parādoties trīs scatter simboliem, spēle aktivizēs brīvos griezienus paplašinātā 5×4 spēles laukumā ar 36 izmaksu līnijām. Tāpat pirms bonusa spēles sākuma spēlētājam ir iespēja izvēlēties savu zirgu/īpašos simbolus sacensībām.

Izvēloto simbolu izkrišana laukumā palīdzēs zirgam sacensībās izvirzīties vadībā, un uzvaras gadījumā reizinās brīvo griezienu laikā iegūto laimestu.

Jāatzīst, ka NetEnt izveidojuši interesanta koncepta spēli, kurā var izbaudīt zirgu skriešanas sacīkšu azartu un iegūt ienesīgus laimestus. Lai gan lielākais potenciāls tādiem ir Peter’s Classic Cup spēlē, arī pamatspēlē un Betslip ir laba iespēja iegūt pamatīgu likmes reizinājumu.