Menu

Spēļu automāti – Respin Circus

Jaunākie ELK Studios spēļu automāti Respin Circus tevi ievedīs kārtīgā cirkā, kur veiksmes gadījumā iespējams tikt pie vareniem laimestiem. 

ELK Studios izstrādātāju spēles gadu gaitā apmeklējušas daudz aizraujošu vietu, taču cirkā tās līdz šim nav bijušas.

Respin Circus izmaina pastāvošo netaisnību un dod vaļu episkam jampadracim. 6 ruļļu un 64 izmaksu līniju automātā pamanāmākas lietas ir respin funkcija pēc katras uzvaras, kā arī zaķi-iluzionisti, kuri dāvina reizinātājus un Wild ruļļus. Respin šajā gadījumā dod iespēju papildināt esošo uzvaras kombināciju, iegūt jaunas un pat paaugstināt uz vērtīgāku simbolu.  Vidēji augsta riska spēļu automāti piedāvā plašu 0,20€  – 100€  griezienu likmju intervālu. Protams, pieejamas arī ierastās ELK likmju stratēģijas.

Jāatzīst, ka ELK savu mājasdarbu paveicis godam un cirka tematikas spēļu automāti ir izstrādāti līdz pēdējam sīkumam. Pašsaprotami, ka izmantoti arī citu līdzīgas tematikas spēļu elementi, tomēr šajā gadījumā skaņas celiņš un dizains ir radījis patīkamu kombināciju.

Simbolu lokā ir klasiskie A-J simboli, kas šajā gadījumā ir balonu formā, vidējā klasē ir ložmetēji, vienriteņi un marakas, savukārt augstākās vērtības simbolus pārstāv dzīvnieki – kaķis akrobāts, mērkaķis klauns un spēkavīrs pele.

Tātad kā Wild simbols spēlē strādā zaķis, kurš netikai palīdz iegūt uzvarošās kombinācijas, bet arī sniedz 2x-4x reizinātājus un burkāna efektā var aizņemt visu rulli.

Neiztikt arī bez klasiskajiem brīvajiem griezieniem, bet šeit situācija ir gana dīvaina un regulāru brīvo griezienu mīlētājiem tas varētu nepatikt. Lai iegūtu brīvos griezienus, jāsavāc trīs zelta biļetes. Tās sākotnēji aizved uz respin mehānismu, ar kura palīdzību var iegūt līdz pat 24 brīvajiem griezieniem.

BET – brīvie griezieni tiek iegūti ļoti reti, un tam vajadzīga kārtīga patiecība. Tiek uzskatīts, ka brīvie griezieni izkrīt reizi 2100 (!!!) parastajos griezienos, taču tas var notikt arī retāk.

Piemēram, populārais Twitch strīmeris Roshtein pie brīvajiem griezieniem tikai pēc 13h spēlēšanas. Varētu liktes, ka tik neregulāri brīvie griezieni piedāvā kaut ko prātam neaptveramu, bet tā gluži nav, bonuss tiek izspēlēts pamata spēlē, kur vienīgais labums ir regulāri wild/reizinātāji, kā arī iespēja iegūt papildu griezienus.

Tajā pašā laikā pamatspēlei ļoti pieklājīgs potenciāls (96,3% RTP) un brīvo griezienu neesamību lieliski kompensē Wild un Respin funkcijas.