Spēļu automāti novembrī, kuru iznākšanu nevar laist garām

Lai gan tradicionālā ražas sezona ir galā, jauni spēļu automāti iznāk arī novembrī. Šis mēnesis varētu būt diez gan aizraujošs, jo lielākie un iemiļotākie izstrādātāji nāks klajā ar svaigiem jaunumiem. 

Nitro Circus, Yggdrasil

Yggdrasil par pirmās brendotās spēles iznākšanu gada beigās ziņoja jau maijā, taču šobrīd jau ir vairāk informācijas, un jaunums nāks klajā 15.novembrī.

Nitro Circus šovs, uz kuru balstīti spēļu automāti,  ir  par ātrumu, trikiem, motociklu skaņām un citiem ātriem objektiem, kurus apbrīno par drosmi un prasmēm.

Ko varam sagaidīt no spēles? Yggdrasil pagaidām ir ļoti noslēpumains, tāpēc plašāki ieskati nav pieejami. Taču neviens neliedz aplūkot treileri! Vrummm!

Astro Legends: Lyra & Erion, Foxium & Microgaming

Spēli radījuši Foxium pārstāvji, taču tā tiks izlaista Microgaming platformā, lai jau iznākšanas datumā, 21.novembrī, sasniegtu lielāku auditoriju.

Spēļu automāti ir kosmosa tematikā, kas apvienota ar tehno mūziku. Spēlē nav novērojami tradicionālas izpratnes ruļļi, tā vietā ir rombs, kurā ietilps 22 simboli. Novērojama arī neona gaisotne un tēli, kuri mūzikas ritmā cīnās savā starpā.

Foxium uzlikusi sev salīdzinoši augstu latiņu un spēle pārteigs spēlētājus, it īpaši pārsteidzošās tēmas dēļ.

 

Vikings, NetEnt

Seriāls ar šādu nosaukumu liekus komentārus neprasa. Ja vēl neesi to redzējis, ko tu vēl gaidi? Seriāls atspoguļo vikingu ceļojumus Skandināvijā viduslaiku periodā, sniedzot ieskatu aizraujošos piedzīvojumos.

Svinot seriāla triumfu televīzijā, NetEnt izstrādājis tradicionālu piecu ruļļu un trīs rindu automātu, kurš piedāvā visus Vikingu galvenos tēlus, pievienojot fanatastiskus skaņu efektus.  Mēs nevaram sagaidīt iespēju iegriezt šos automātus (22.novembris), taču ja vēlies autentisku pieredzi, ņem līdzi savu cirvi.

Jingle Spin, NetEnt

Ja tev pāragra ziemassvētku tematikas parādīšanās liekas apkaunojoša, tad doties tālāk. Kritiķiem gan varam teikt, ka spēle iznāks vien 29.novembrī. Citiem varam ziņot, ka NetEnt svētku spēļu automāti ļaus justies silti un patīkami, taču liks arī panikot par dāvanu iepirkšanos .

Spēle, šķiet, ir Arktikas dāvanu darbnīcas tematikā, taču Santa Klausam iedots pavisam jauns stils. Spēlē ir 5×3 stilā, tomēr ekrāna labajā malā ir papildu rats, kurš griežas kopā ar ruļļiem un dod augšā esošajiem elfiem skaitļus un citus simbolus. Elfi spēles laukumā aktivizē wild simbolus, kuri palīdz iegūt lielus laimestus.

Spēlētāji ar ērgļa aci noteikti ko līdzīgu jau manījuši iepriekš. 2013.gada NetEnt spēlē EggOmatic bija līdzīga opcija, tikai elfu vietā bija spiediena panna.

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *