Menu

Spēļu automāti – Narcos

Klajā nākuši kārtējie NetEnt brendotie spēļu automāti, un šoreiz pie savas spēles ticis kāds īpašs un atzīsts seriāls. 

Runa ir par Netflix seriālu “Narcos”, kurā atspoguļota slavenā un ietekmīgā narkobarona Pablo Eskobāra dzīve un norises narkotiku biznesā pirms un pēc viņa nāves. Arī šoreiz NetEnt ir krietni pacentušies ar vizuālo izskatu un iekļaujot seriāla galvenos varoņus.

Dizains ir bāzēts uz Kolumbijas pilsētas Medeljinas ielām un kriminālo dzīvi kā tādu. Granātas, automātiskie ieroči un pistoles ir tikai daži no spēles simboliem. Spēļu automāti piedāvā vidēji augstu risku un 96, 23% teorētisko izmaksu procentu, kā arī ierastus un ne tik ierastus bonusus.

Locked-Up

Interesantākā un, iespējams, ienesīgākā iespēja. Būtībā tā strādā kā mini spēle, kura aktivizējama, spēles laukumā vienā rindā iekrājot trīs Pablo Eskobara simbolus. Vispirms simbolos parādās laimesti, kuri var būt 1x-10x robežās no veiktās likmes. Savukārt pēc tam spēlētājam ir vēl trīs griezieni, kuru laikā iespējams iegūt vēl šādus simbolus un papildu griezienus.

Tāpat iespējams iegūt zelta koferi, ar kura palīdzību iespējams iegūt papildu reizinātāju un citus vērtības uzlabojumus.

Drive by

Šāds bonuss var aktivizēties nejauši jebkura grieziena laikā. No garām braucošas mašīnas tiek izšautas lodes, kuras pārvēršas par augstas vērtības simboliem, palielinot laimesta iespējamību.

“Staigājošie” Wild

Opcija, kuru piedāvā arī citi NetEnt spēļu automāti. Ja spēles laukumā Wild veido laimesta kombināciju, tas pārvietojoties pa ruļļiem atradīsies spēlē arī nākošajos griezienos.

Brīvie griezieni

Brīvie griezieni šeit ir apšaudes tematikā un ir aktivizējami, iegūstot “free spins” simbolus uz pirmā, trešā un piektā ruļļa. Spēlētājs iegūst 10 brīvos griezienus, turklāt aktīvi ir arī Wild simboli un Drive By, palielinot laimesta iespējas.

Spēļu automāti noteikti patiks seriāla cienītājiem, taču funkciju un dizaina dēļ tas varētu simpatizēt arī citiem. Lai gan iespaidīgākus laimestus (līdz 1506x) iespējams iegūt brīvajos griezienos, visticamāk, ir lielāka iespēja, ka tu biežāk iegūsti iespēju saņemt līdz 271x laimestu locked up mini spēlē, ņemot vērā neierasto brīvo griezienu iegūšanas sarežģītību.