Menu

Spēļu automāti – Mercy of the Gods

spēļu automāti

NetEnt uz vietas nestāv – klāt jauni spēļu automāti! Šoreiz dodamies uz Senās Ēģiptes mistiskajām piramīdām dārgumu medībās! 

Mercy of the Gods ir 5 ruļļu un 20 izmaksas līniju progresīvā džekpota spēle, kura izstrādāta Senās Ēģiptes tematikā.

Tā tevi aizvedīs dārgumu medībās, dodot iespējas iegūt dažādus īpašus bonusus. Atliek tikai iegriez ruļļus ieiet piramīdās!

Tehniski spēle piedāvā 96,46% izmaksu procentu, likmju intervālu 0,20 – 100 robežās, kā arī vidēji augstu risku.

Jāatzīst, ka spēle ir salīdzinoši vienkārša un nav pārbāzta dizaina/opciju ziņā. Kopumā īpašās iespējas ir četras – Gift of Life, Gift of Double Wilds. Eye of Horus Spins, kā arī Gift of Wealth Jackpot.

Wild spēlē strādā līdzīgi kā citās spēlēs un palīdz veidot uzvarošās kombinācijas. Taču šoreiz Wild ir divas papildu opcijas.

Ja ruļļos parādās viens vai vairāki Wild simboli, aktivizējas Gift of Life opcija, kura nodrošina papildu bezmaksas griezienus līdz Wild simboli pazūd no ruļiem. Atkārtota Wild iegūšana dod vēl vairāk griezienu.

Ja Wild simboli Gift of Life laikā rullī parādās viens zem otra, aktivizējas “Gift of Double Wilds”, kas nosedz visu rulli ar Wild simbolu, turklāt atkārtoti aktivizē papildu griezienu/s.

Lai iegūtu brīvos griezienus, nepieciešams iegūt vismaz trīs Eye of Horus simbolus, kas, atkarībā no iegūto simbolu skaita dos 5, 8 vai 12 griezienus. Svarīgi uzsvērt, ka brīvo griezienu laikā joprojām iespējams aktivizēt “Gift of Life” un “Gift of Double Wilds”.

Kā jau minēts, spēlei ir arī džekpots. Savācot trīs vai vairāk bonusa simbolus pamatspēles/Gift of Life laikā, aktivizējas Gift of Wealth opciju.

Visi iegūtie bonusa simboli nejaušā secībā nostājas uz ruļļiem, un spēlētājam tiek piešķirti trīs papildu griezieni. Bonusa simboli paliks ruļļos līdz pat brīvo griezienu beigām un katrs no tiem piešķirs nejaušu naudas balvu 10x līdz 200x apmērā no veiktās likmes.  Ja ar bonusa simboliem izdodas piepildīt trīs rindas, tu iegūsi progresīvo Mega džekpotu. Divas vai viena rinda dos attiecīgi Major (100x) vai Minor (20x) džekpotu.

Apkopojot visus spēles aspektus jāatzīst, ka spēli noteikti ir vērts izmēģināt!