Menu

Spēļu automāti – Imperial Riches

Jaunie NetEnt Japānas tematikas spēļu automāti piedāvā vairākus džekpotus un sapņainu vizuālo dizainu. Aplūkosim tos nedaudz plašāk. 

NetEnt zina, kā radīt aizraujošas un negaidītas spēles un Imperial Ritches tam ir lielisks piemērs. Japānas tematikā veidotie spēļu automāti sevī ietver miegainas Koi zivis, zelta monētas un spīdošas laternas.

Izstrādātājs ir pacenties, lai pati spēle ir tikpat saistoša kā tās dizains. Šajā gadījumā izmantota inovatīvā “lavīnas” funkcija, kas simbolus nomet nevis griež ruļļos, un pāris progresīvie džekpoti. Tāpat kripatiņu aizrautības piešķir arī radoša bonusa spēle.

Imperial Ritches ir piedāvā piecas kolonnas trīs rindās ar 15 izmaksu līnijām. Spēle ir vidēja riska un tās teorētiskais izmaksu procents ir 96,88%.

Pamatspēle norisinās mierīgā dārza ezerā ar lieliem kiršu kokiem un torņveida celtnēm fonā. Zemās vērtības simboli sevī iekļauj A, K un Q kāršu simbolus, kuri ieturēti Āzijas stilā.

Tikmēr augstās vērtības simboli ir bambusu podi, monētas un zelta koi zivs. Tieši zivs ir visvērtīgākais simbols, kurš ļauj iegūt līdz pat 100x no veiktās likmes.

Kā jau minēts, spēļu automāti izmanto “lavīnas” funkciju, kas nozīmē, ka viena grieziena laikā iespējams iegūt atkārtotus laimestus, jo uzvarošā kombinācija tiek aizvietota ar jauniem simboliem.

Kā Wild simboli spēlē strādā gongi, kas var parādīties centrālajās kolonnās un savienoties ar visiem simboliem, izņemot “Scatter”.

“Scatter” simbols spēlē ir sarkanā laterna. Trīs to iegūšana aktivizē “Free falls” funkciju ar 10 brīvajiem griezieniem. Četras laternas dos 15 brīvos griezienus, attiecīgi piecas pat 20.

Arī “Free falls” spēlē strādā “lavīnas” funkcija, līdz ar to katrā griezienā iespējamas papildu uzvaras. Šeit gan katrs uzvarošās kombinācijas simbols strādā kā dārgums, kurš pārnesās uz nākamo bonusa spēli.

Pēc brīvajiem griezieniem spēlētājs nokļūst “Lucky Pond” bonusa spēlē, kurā redzamas divas zivis dīķī. Zelta zivs ir monētu zivs, zilā dēvēta par bonusa zivi. Monētu zivs apēstie dārgumi (simboli) dod 5, 10 vai 15 monētas, kas sareizinās ar pamatlikmes līmeni. Tikmēr ja bonusa zivs apēd trīs dārgumus, jādodas tālāk uz džekpota spēli.

Džekpota spēle arī notiek ar zivīm dīķī, bet šoreiz bonusa zivs ir aizvietota ar džekpota zivīm, katra atbildīga par vienu no pieciem džekpotiem. Spēlētājs var arī laimēt 20 vai 40 monētas, kas tiek sareizinātas ar pamatlikmes līmeni.

Spēļu automāti piedāvā trīs lokālu progresīvos džekpotus, kas savos izmēros atšķirsies, kā arī divus fiksētos – 100 un 500 eiro vērtībā. Džekpots tiek iegūt, ja kāda no džekpota zivīm apēd trīs dārgumus jeb iepriekš iegūtos simbolus.

Lai gan piedāvātā tematika nav nekas jauns, Imperial Ritches aizrauj 3in1 bonusa spēle un iespējamajiem džekpotiem.