Menu

Spēļu automāti- Grand Spinn/Grand Spinn Superpot

NetEnt izrādātāja oribītā 24.jūlijā parādījušies divi džekpota spēļu automāti – Grand Spinn/Grand Spinn Superpot. Aplūkosim, kas tiem vēderā. 

2018.gada vasarā NetEnt izdeva Berryburst un Berryburst MAX – būtībā divas identiskas spēles, taču tām bija atšķirīgas riska pakāpes, ar mērķi piesaistīt plašāku spēlētāju loku.

Ar Grand Spinn ir līdzīgi, taču šoreiz spēļu automāti atšķiras arī citā zīmīgā elementā.

Spēle ir klasiskā ir augļu tematikā, piedāvājot trīs ruļļus un trīs līnijas, taču izmaksa iespējama tikai vienā līnijā. Piedāvājumā ir 0,20 -200 eiro likmju intervāls, kā arī divi mazliet atšķirīgi izmaksu procenti (RTP) -96,19% parastajai versijai un 96,21% Superpot variācijā.

Standarta simbolos iekļauti auglīši, 777 un BAR, kā arī Wild, Jackpot un tukšais Grand Spinn, kuriem pievērsīsim uzmanību turpinājumā.

NUDGE

Var likties, ka viena izmaksas līnija padara spēli nederīgu, taču NetEnt pacenties, lai šajā gadījumā tas tā nebūtu. Kā glābiņš pievienota Nudge funkcija. Tā aktivizējas uzvaras gadījumā, liekot pārbīdīties ruļļos esošajiem simboliem. Ja nākošais simbols sader ar jau esošajiem diviem, spēlētājam piešķirts papildu laimests, kas teorētiski var turpināties mūžīgi. Tas arī nav viss – ja kādā no ruļļiem izkrīt bultiņa, funkcija turpinās.

WILDS

Abās spēles versijās Wild simbolos iebūvēta reizinātāju funkcija. Viens Wild uzvarošā kombinācijā dod 2x, divi 4x, trīs pat 8x. Protams, Wild nesadarbojas ar džekpota un bultiņas simboliem.

JACKPOT

Kā jau minēts sākumā, abi spēļu automāti piedāvā džekpotus. Te arī sākas būtiskākās versiju niances. Spēlē ir divi džekpoti. Mini un Midi izmaksas abos variantos ir vienādas, attiecīgi 40x un 200x no veiktās likmes. Grand Spinn trešais džekpots ir Mega, kas, līdzīgi kā divi iepriekšējie, arī ir fiksēti un piedāvā 10000x laimestu no veiktās likmes.

Tikmēr Grand Spinn Superpot lielais džekpots ir SuperJackpot, kas ir lokāls progresīvais džekpots, kura minimālā summa ir 500 eiro. Piemēram, 11.lv kazino SuperJackpot starta summa ir 5000 tūkstoši.

Katram džekpotam ir savs simbols. Lai iegūtu Mega/Super jackpot, izmaksas līnijā jābūt trim attiecīgā džekpota simboliem. Divi Mega/Super un viens Midi simbols dod Midi džekpotu, savukārt trīs dažādi džekpota simoli dod mini džekpotu.

Brīvos griezienus spēles diemžēl nepiedāvā.