Menu

Spēļu automāti – Five Lions Gold

13.jūnijā Pragmatic Play izstrādātājam klajā nākuši jauni spēļu automāti – Five Lions Gold. Ieskatīsimies, ko tie piedāvā. 

Kā jau var nojaust pēc nosaukuma, spēļu automāti ir Āzijas tematikā, un tādus iecienījuši gan izstrādātāji, gan spēlētāji. Tāpat šī nav pirmā un droši vien ne pēdējā Pragmatic Play spēlē šādā tematikā.

Five Lions Gold uzskatāma par Five Lions spēles pēcteci, kura izdota gadu atpakaļ. Ja esi iepazinies ar oriģinālu, arī Gold versija tev visticamāk neliks vilties, jo būtiskas atšķirības, vismaz dizaina ziņā, starp abiem nav.

Līdzīgi kā orģināls, arī Five Lions Gold piedāvā piecus ruļļus un 243 izmaksu līnijas, tomēr būtiskākā atšķirība, ko grūti palaist garām, ir progresīvie džekpoti (kas spēļu automātus diemžēl padara nepieejamus Latvijā). Spēle piedāvā trīs veidu džekpotus – Minor, Major un Grand.

Tāpat, ielūkojoties izmaksu tabulās, noteikti varēs pamanīt RTP dažādību. Spēlei tas noteikts 95.64% -96.52% robežās, ņemot vērā tās džekpotus. Tie var būt 15x, 250x vai 2000x lielumā no tavas veiktās likmes. Tāpat pieejama īpaša brīvo griezienu iespēja, kas ļauj izvēlēties kādu no septiņiem veidiem, kuros atšķiras griezienu un reizinātāju lielums.

Tie aktivizējami, spēles laukumā iekrājot trīs “Iņ-jaņ” simbolus. Izvēle ir starp:

  • Silver Lion Spins – 25 griezieni ar 2x, 3x un 5x wild reizinātājiem
  • Red Lion Spins – 20 griezieni ar 3x, 5x, un 8x wild reizinātājiem
  • Bronze Lion Spins – 15 griezieni ar 5x. 8x un 10x reizinātājiem
  • Blue Lion Spins – 13 griezieni ar x8, 10x un 15x wild reizinātājiem
  • Gold Lion Spins – 10 griezieni ar 10x, 15x, un 30x wild reizinātājiem
  • Green Lion Spins – seši griezieni ar 15x, 30x, 40x reizinātājiem
  • Purple Lion Spins – Nejauši izvēlēti griezieni no augstāk minētajiem

Testa laikā brīvie griezieni izkrita salīdzinoši bieži, tomēr to iznākumi bija krasi atšķirīgi, tomēr veiksmes gadījumā ļoti ienesīgi. Drošākais variants gan jau ir 25 griezieni, tomēr noteikti ir vērts pamēģināt arī pārējos.

Japiemin arī Caishen funkciju, kas var aktivizēt papildu brīvos griezienus vai džekpotus. Pilnīgi nejauši var izlēkt Minor džekpots, taču kopumā tos iespējams iegūt mēģinot izvēlēties trīs vienādus simbolus, kuri atrodas zem montētiņām.