Menu

Spēļu automāti – Dwarf Mine

Svaigākie Yggdrasil spēļu automāti “Dwarf Mine” ievedīs tevi pazemes piedzīvojumā dārgumu šahtās. Ja esi gatavs netīrai kristālu rakšanai, lec iekšā!

“Dwarf Mine” diez vai patiks klasisko automātu cienītājiem – tā piedāvā 1024 izmaksu līnijas piecos ruļļos un četrās rindās, kas var paplašināties. Tāpat spēlē nav ierasto wild simbolu, tomēr būtiskus apgrūtinājumus tas nerada.

Spēlē pieejamas trīs īpašās iespējas – urbis, kas paplašina laukumu un dod iespēju saņemt brīvos griezienus, kā arī kristālu kolekcijas, kas piedāvā papildu brīvos griezienus.

Ja spēles laukumā parādās vismaz viens urbis, tas paplašina laukumu par vienu rindu, sniedzot lielākas laimesta iespējas, turklāt viena grieziena laikā tas var notikt atkārtoti (trīs reizes), vēljovairāk paplašinot laukumu.

Trīs urbji aktivizē 10 brīvos griezienus, kas tiek izspēlēti 5×7 laukumā, ar kopumā 16807 izmaksu līnijām.

Laukuma kreisajā pusē ir kristālu kolekcijas skaitītājs. Paplašinātajās rindās iespējams iegūt sarkanus, zilus, oranžus un zaļus kristālus. Sakrājot vismaz piecus vienas krāsas kristālus, iespējams iegūt piecus brīvos griezienus, kas arī tiek izspēlēti 5×7 laukumā.

Spēļu automāti piedāvā trīs kategoriju simbolus. Īpaši augstās vērtības kategorijā ir kristālu simboli, augstas vērtības ir dažādi racēju rīki (ķivere, lāpsta, lampa), zemākās vērtības ir ierastie kāršu simboli.

“Dwarf Mine ir vidēja riska spēļu automāti (RTP 96,8%) ar pieklājīgu tematikas dizainu un animācijām. Paplašinātie ruļļi un divu veidu brīvie griezieni ir pietiekami argumenti, lai spēli pamēģinātu un potenciāli iegūtu patīkamas uzvaras.