Menu

Spēļu automāti – Cash-O-Matic

NetEnt jaunākie spēļu automāti Cash-O-Matic izveidoti retro tematikā, taču izskats šajā gadījumā ir maldinošs, jo piedāvātās iespējas noteikti nav klasiskajās spēlēs balstīti.

Cash-o-matic piedāvā 1024 izmaksu līnijas 5×4 laukumā, 96.33% teorētisko izmaksu procentu, vidēji augstu riska pakāpi un likmju intervālu 0,20 – 100 eiro robežās.

Protams, kā jau minējām ievadā, pirmajā skatā spēļu automāti varētu šķist kā klasiskie un daudziem garlaicīgie, tomēr šoreiz pirmais iespaids ir maldinošs. Pirmkārt, jāsāk ar pavisam jaunu opciju, kas gan iepriekš radītas īpaša versija – apgrieztā lavīna.

Ja esi spēlējis spēles ar lavīnas opciju, tad gan jau zini, kā tas strādā – uzvarošie simboli pazūd, tos aizvietojot ar citiem, radot iespēju radīt papildu uzvarošās kombinācijas. Šajā gadījumā viss notiek otrādi – uzvarošā kombinācija paliek laukumā, nolaižoties uz leju, ļaujot svaigiem simboliem papildināt esošo vai radīt jaunas kombinācijas. Katra simbolu rinda ruļļos dod reizinātājos, palielinot iegūto laimestu.

Tāpat interesanti ir bŗivie griezieni, taču to iegūšana varbūt gana kaitinoša. Ja laukumā parādās vismaz viens scatter simbols, kurš/i aizvietojās, tos krājot vai zaudējot iespēju. Brīvie griezieni tiek iegūti gadījumā, ja tiek sakrāti vismaz 10 scatter. Lielas veiksmes gadījumā iespējams sāk spēli ar 20+ brīvajiem griezieniem. Jāatzīst, ka šāda scatter sistēma apgrūtina brīvo griezienu iegūšanu.

Reizinātāji brīvajos griezienos atkarīgi no tā, cik scatter simboli iepriekš savākti. 10-14 scatter dod x2, x4, x8 un x20, 15-19 dod x3, x6, x12 x30, savukārt  20+  pat  x5, x10, x20 un x50.

Kopumā Cash-O-Matic ir interesanta, klasika izskata spēle, kas dod iespēju potenciāli iegūt iespaidīgus laimestus. Maksimāli iespējamais ir x2000 no veiktās likmes.