Menu

Spēļu automāti ar augstākajiem izmaksu procentiem

Kamēr lielāka daļa spēlētāju piesaista spēļu automāti ar aizraujošu tematiku un dizainu, pieredzējuši spēlētāji skatās uz pavisam ko citu – spēļu izmaksas procentu.  Tieši tāpēc aplūksim, iespējams, ienesīgākos automātus. 

Kā jau daudz zina, izmaksas procents (RTP; Return To Player) teorētisks skaitlis procentu izteiksmē, kādu spēļu automāti izmaksā ilgtermiņā. Tieši tā, augsts RTP automātiski nenozīmē, ka tu automātiski uzvarēsi gandrīz katrā griezienā. Tomēr tas ir labs veids, kā spēlēšanu padarīt potenciāli ienesīgāku nekā ierasts. 

Ugga Bugga – 99,07% RTP

Lai gan liekas mazliet neticami, jā, spēļu automāti ar tik lielu izmaksu procentu eksistē. 

Šajā gadījumā runa ir par Playtech radītu spēli “Ugga Bugga”. Tai ir trīs ruļļi un tikai viena izmaksas līnija, jo skaidrs, ka vairākas līnijas izputinātu kazino. 

Attēlu rezultāti vaicājumam “ugga bugga slot”

Tajā pašā laikā, viena likme dod iespēju izdarīt divus griezienus. Tāpat tiek dota iespēja izvēlēties simbolus, kuri nākošos desmit gājienus atradīsies noteiktās vietās. 

Mega Joker Slot – 99.00% RTP

Nākamais spēļu automāts ir tikpat iespaidīgs. NetEnt Mega Joker spēlē izmaksu procents ir 99,00%, kas ir vien par 0,07 mazāk nekā augstāk minētajam. 

Šajā progresīvā džekpota spēlē tu vari variēt savu likmi no 1 līdz 10 monētām, savukārt monētas vērtība būs 0.1 līdz 1. 

Spēlējot pamatspēli,  laimesti tiek pārnesti uz Supermeter, kur pēc tam iespējams tos izņem vai pāriet uz bonusa spēli “Superman”, kur grieziena laikā var likmē izmantot līdz pat 200 monētu. 

Protams, ņemot vērā, ka šis progresīvais automāts, laimesti tikai pieaugs. 

1429 Uncharted Seas – 98.60% RTP

Šie jūras tematikas spēļu automāti ir nedaudz pieticīgāki. Thunderkick operatora spēle piedāvā standarta piecus ruļļus un 25 izmaksu līnijas. 

Attēlu rezultāti vaicājumam “1429 slot”

Neskaitot augsto izmaksu procentu, spēles piedāvā tādus simbolus kā kuģus , sirēnas, sauli, mēnesi un zvaigznes. Vēl vairāk, spēlei piedāvā Wild,  izkaisītos simbolus un brīvos griezienus. Precīzāk, tiklīdz 3-5 izkaisītie simboli atrodas spēles laukumā, iespējams iegūt līdz pat 50 bezmaksas griezienu. 

Jokerizer – 98.00% RTP

Nākamie spēļu automāti sarakstā ir Jokerizer, kuru izveidojis Yggdrasil operators. Piecu ruļļu un desmit izmaksu līniju spēle piedāvā daudz krāsainu un spilgtu simbolu, kuru fonā ir daudz spožu gaismu. 

Neskaitot augsto RTP spēle piedāvā Joker Mistery Bonus, kurš aktivizējams iegūstot vismaz četrus izkaisītos simbolus. 

Rage To Riches -97.12% RTP

Noslēgumam aplūkosim spēli, kura ir tuvāk standarta RTP, ko piedāvā spēļu automāti, taču joprojām ir iespaidīga.

Play N GO spēle Rage to Riches piedāvā piecu ruļļu un 20 izmaksu līniju spēļu automātu, kurā piln ar dažādiem mošķiem. Tiklīdz sāksi spēli, sajutīsies kā filmā. 

Turklāt, izmantojot plašās spēles iespējas, laimests var pat simtkāršoties.

No aprakstītajām spēlēm Latvijas operatori piedāvā Jokerizer.