Menu

Spēļu automāta Piggy Riches apskats

Betsafe Kazino Red tikko nācis klajā ar kārtējo jauno spēļu automātu savā plašajā piedāvājumā. Jaunās spēles nosaukums ir Piggy Riches un, ja jums izdosies sasist laimesta cūciņu, jūs variet vinnēt līdz pat 360 000 monētu šajā 5 ruļļu un 15 izmaksas līniju automātā.

Piggy Riches atradīsiet gan bezmaksas griezienu funkciju, gan izkaisītos jeb scatter un aizstājēja vai wild simbolus. Ja bezmaksas griezienu laikā jums izkritīs vēl scatter simboli, jūs saņemsiet vēl papildus bezmaksas griezienus. Citiem vārdiem sakot, šī ir paradīze ikvienam, kas iecienījis spēļu automātus ar free spin iespēju.

Minimālā likmes uz vienas aktīvas izmaksu līnijas ir 1 eirocents, bet maksimālā kopējā likme ir 75 eiro.

Mūsu tests:

Mēs ieguldījām šajā spēlē 100 eiro. Pašā sākumā mēs saskārāmies ar gana ilgu zaudētu griezienu sēriju. Par laimi vēlāk pāris reizes pēc kārtas tikām pie bezmaksas griezieniem, kas mums ļāva atgriezties sākotnējā punktā ar nedaudz vairāk nekā 100 eiro uz konta. Ar to mūsu veiksme pie šī spēļu automāta tika izsmelta un pēc aptuveni 40 minūšu spēlēšanas mēs bijām uz nulles… Iespējams, jums veiksies labāk?

Atzīmēsim, ka kopumā spēle skaņa un grafika atstāja labu iespaidu un ir salīdzināma ar labākajām spēlēm šajā kategorijā. Noteikti varam ieteikt izmēģināt to arī jums.

Spēlējiet Piggy Riches Betsafe.com šeit.