Menu

Septiņas spēļu automātu spēlēšana stadijas

Spēļu automāti ir pamatīgi emociju “amerikāņu kalniņi”. Vienas sesijas laikā spēlētājs var iziet cauri dusmām, priekam, sajūsmai utt. Esam identificējuši septiņas stadijas, kurās, visticamāk atradies jebkurš spēlētājs.

Nonākšana pie mīļākajiem spēļu automātiem

via GIPHY

Līdz ko tu esi nonācis pie lēmuma uzspēlēt, nekas nav labāks par mīļākajām spēlēm. Tāpēc, ejam savos kontos un AIZIET!

“Spin” pogas nospiešana pirmajā raundā

via GIPHY

Visi zina, ka no spēles sākuma grūti sagaidīt lielas uzvaras, taču tas nemaina faktu, ka pirmais grieziens sniedz kaut nelielu baudu.

Mazu uzvaru gūšana

via GIPHY

Lai gan nekas dižs, mazas uzvaras spēļu automātos vienmēr ir patīkamas. It īpaši, ja tas uzlabo švako konta stāvokli. Laimes spēlē tu ņem visu, ko tev dod!

Uzvaru negūšana ilgāku laiku

via GIPHY

Ja pat tu esi pasaulē pacietīgākais cilvēks, uzvaru trūkums tevi noteikti sanikos. Kaut nedaudz. Nevienam nav noslēpums, ka zaudējumi nevienu nepadara laimīgu.

Kad domā, ka uzvara ir tepat aiz stūra, bet tā nenotiek

via GIPHY

Tieši tā “This is the WORST”. Lai gan viens no pirmajiem spēļu automātu noteikumiem ir, ka uzvaras ir balstītas uz nejaušības pamata, cilvēka psiholoģijā ir iekārtots, ka pēc ilgstošas zaudējumu sērijas mēs sākam cerēt, ka uzvara ir kaut kur netālu. Kad tas joprojām nenotiek – no dusmām neizbēgt.

Lielas uzvaras iegūšana brīdī, kad vismazāk to gaidi

via GIPHY

Bez šaubām, nekas nav labāks par negaidītām uzvarām. Kurš gan nekristu ekstāzē pēc kāda sulīga, negaidīta džekpota? Negaidītas veiksmes ir spēļu automāti pamats, tāpēc turpini griezt!

Sajūtas pēc lielas naudas saņemšanas

via GIPHY

Izmaksas poga, iespējams, ir visu mīļākā. Aiz tās spin pogas, protams.

!Lai gan spēļu automāti ir jautrība un tā, vienmēr esi modrs un nosaki savus limitus. Spēlē atbildīgi!