“Pragmatic Play” ziedo 30 tūkstošus eiro Maltas nevalstiskajām organizācijām


Ar cēlu rīcību 2020.gadu noslēdzis viens no vadošajiem kazino spēļu izstrādātājiem “Pragmatic Play”, veicot kopumā 30 tūkstošu eiro ziedojumu trīs dažādam Maltas nevalstiskajām organizācijām.

Rūpēs par apdraudētākajām sabiedrības grupām kompānija ziedojusi  “St. Jeanne Antide” fondam, “Malta Hospice” kustībai un “Good Shepherd Sisters” biedrībai – pa 10 tūkstošiem katrai.

Minētās organizācijas nodrošina atbalstu dažādām sabiedrības grupām, fokusējoties uz ģimenēm, paliatīvo aprūpi un vardarbības upuriem.

https://www.facebook.com/pragmaticplay/posts/1261185910948279

“Pragmatic Play” klātbūtne Maltā ir vērā ņemama, jo tās galvenais birojs atrodas vienā no salas lielākajām pilsētām Sliemā, nodarbinot spēcīgu komandu, kas demonstrē savu ieguldījumu vidusjūras reģiona nācijā.

“2020.gads ir bijis smags visiem, tāpēc mēs esam apņēmības pilni sniegt atbalstu sabiedrībai, īpaši tiem, kuri šajos laikos cieš viss vairāk, ” vēsta “Pragmatic Play” viceprezidente Lena Jasira.  “Organizācijas, kurām esam izvēlējušies ziedot, sniedz neizmērojamu ieguldījumu, tāpēc esam priecīgi, ka varam tām palīdzēt. “Pragmatic Play” ir lepna Maltas “IGaming” kopienas locekle un ir gatava turpināt sniegt atbalstu tiem, kam tas ir nepieciešams visvairāk.”