Play n Go pievieno jaunu spēli “Merlin” sērijai


Populārais “Play n Go” spēļu ražotājs novembra beigās spēlētājiem piedāvā “Merlin and the Ice Queen Morgana”, jaunāko relīzi veiksmīgajā sāgā.

5×3 laukumā jaunā “Merlin and The Ice Queen Morgana” piedāvā izplesto aizstājējsimbolu reizinātāju, spēlētāju vidū iecienītu funkciju.

Šajā relīzē spēlētāji varēs sekot stāstam caur asprātīgu fonu un vizuāļu maiņu. Merlins spēli sāk ārpus Ledus pils un dodas tajā iekšā, lai konfrontētu Morganu. Izmaksu līnijas tiek izceltas ar maģisko spēju palīdzību un Morgana izmanto ledainu burvestību, sasaldējot fonu ar sniegu un lāstekām.

Pirms bezmaksas griezienu bonusa sākšanas tiek nejauši izvēlēts simbols, kas tā laikā izpletīsies pa visu rulli, sniedzot laimestus jebkur laukumā.

Merlina palīgi darbojas kā “Scatter” aizstājējsimboli, kamēr pats Merlins ap ruļļiem veic burvestības. Morgana tikmēr piedāvā īpašos aizstājējsimbolus, kas, sakrauti rullī aktivizē laimesta reizinātāju.

“Spēlētāji mīl Merlina sēriju, mēs jau esam izpētījuši viņa attiecības ar ezera lēdiju (Ladu of Lake), tāpēc vēlējāmies piedāvāt mazliet skarbākas attiecības, ” skaidro “Play n Go” spēļu nodaļas vadītāja Šarlote Miliziano.

“Ir arī vēl viens iemesls, kāpēc mēs mīlam šīs sērijas. Līdzīgi kā ar Merlinu, karali Artūru un norvēģu mitoloģijas dieviem, jauniem spēlētājiem jau ir kādas zināšanas par šiem tēliem. Viņi var pilnībā iegremdēties stāstījumā neatkarīgi no tā, vai viņi ir spēlējuši mūsu esošās spēles.”

“Merlin and the Ice Queen Morgana” meklē visos labākajos Latvijas online kazino.