Menu

Pievienojies Elfu papum jaunajā Jingle Spin spēlē!

spēļu automāti

Runā, ka tieši spēļu automāti ir vieni no pirmajiem svētku vēstnešiem. Un tas nav maldīgs uzskats, jo NetEnt pavisam nesen izlaidis “Jingle Spin” spēli. Ja tu nevari sagaidīt ziemassvētkus , pievienojies Santam, lai iegrieztu šo īpašo 2018.gada noslēguma spēli. 

Jingle Spin spēļu automāti ir dizainēti svinīgā noskaņā un tajā ir pietiekami daudz mūzikas, lai sevi ievilktu svētku noskaņojumā. NetEnt fani šajā spēlē noteikti pamanīs līdzības ar “Egg-O-Matic”, jo izmaksu mehānisms būtībā ir identisks.

Elfu papus spēlē sargā ruļļus un papildus tam griež ratu, no kura, iespējams, ekrāna augšā esošo elfu rokās izlēks īpaši bonusi.

Visiem patīk spēļu automāti ar brīvajiem griezieniem un arī Jingle Spin tevi nepievils. Spēlē iespējams iegūt līdz pat 50 brīvajiem griezieniem, ja rullis ar wild simbolu atrodas zem elfa, kuram rokās ir brīvo griezienu bumba. Turklāt, brīvo griezienu laikā iespējams iegūt vēl vairāk brīvo griezienu!

Ar to nekas nebeidzas, brīvo griezienu laikā bonusu rats ir pilns, tāpēc katrs wild simbols liks elfiem sniegt papildu laimestus.

Ja par ratu joprojām ir neskaidrības un kā tas strādā pamata spēlē – izskaidrosim plašāk. Bez rata svarīgas ir divas lietas  – minētie wild simboli un elfi virs ruļļiem. Tātad pamata spēlē rats piedāvā dažādus bonusus, taču tajā ir četras tukšas vietas, tāpēc elfu rokās potenciālie bonusi pēc katra grieziena visticamāk nekritīs. Tomēr, kā jau minējām tie bonusi, kuri ir elfu rokās aktivizēsies tikai tad, kad rullī, virs kura atrodas elfs ar bonusu, izkritīs wild simbols. Bonusi sevī iekļauj laimestus, brīvos griezienus un wild simbolus, kuri izpletīsies pa spēles laukumu.

Spēļu automāti piedāvā arī lieliskas pamatuzvaras, jo iespējams iegūt laimestus sākot no 2,5x līdz 125x no veiktās likmes!

Ar meklē vidējas variances spēli ziemassvētku tematikā, tad šī noteikti ir izmēģināšanas vērta. Turklāt, ja neesi pat tuvu ziemassvētku noskaņojumam, šie spēļu automāti noteikti palīdzēs!