Par 295 miljoniem eiro noslēgta spēļu ražotāja “Relax Gaming” pārņemšana


Azartspēļu kompānija “Kindred Group” par 295 miljoniem eiro noslēgusi pazīstamā spēļu automātu ražotāja “Relax Gaming” atlikušo 66,5% daļu pārņemšanu.Jau kopš 2013. gada “Kindred Group” pieder 33,3% no “Relax Gaming”, taču jūlijā kompānija paziņoja, ka tā pārņems arī pārējās spēļu ražotāja daļas. 295 miljonu eiro maksājums tiks sadalīts vairākās daļās – 80 miljonu pamatmaksājumā un atlikušajos 115 miljonus, kuru izmaksa būs atkarīga no noteiktu rādītāju sasniegšanas 2022. un 2023. gadā.

“Pārņemšana sniedz grūdienu “Kindred” stratēģijai palielināt fokusu uz produkta un lietotāju pieredzi, stiprinot “Kindred” produktu kontroli un produktu diferenciācijas iespējas, ” skaidro “Kindred” padome.

Tāpat tiek paredzēts darījums pirmajos trīs gados sniegs sinerģiju astoņu miljonu vērtībā katru gadu. Paredzēts, ka “Relax” tiks saglabāts kā neatkarīgs meitasuzņēmums plašākā grupā, tā dibinātājam Patrikam Osterakeram paliekot kompānijas priekšsēdētāja amatā.

“Relax Gaming” tika dibināts 2010. gadā un šobrīd nodarbina 240 darbiniekus Maltā, Igaunijā, Zviedrijā un Serbijā. Ražotājs ir viens no vadošajiem nozarē, sniedzot spēlētājiem simtiem inovatīvu un aizraujošu spēļu.

“Kindred” arī paziņojusi, ka bloķēs spēlētājus no Nīderlandes, taču solis samazinājošot ienākums par 12 miljoniem sterliņu mārciņu mēnesī vai 144 miljoniem gadā. Uzņēmums joprojām uzskata, ka juridiski būtu jāatļauj pieņemt Nīderlandes klientus, ja vien tie nav specifiski mērķēti. Tomēr tā liegs jebkādu spēlēšanu vai iemaksu līdz Nīderlandes iestāžu skaidrojumiem.

Paziņojums tika publicēts līdz ar Nīderlandes regulētā tirgus atvēršanu.