Optibet iepazīstina ar jaunu pokera tīklu


Par pokera pakalpojumu sniedzēja maiņu paziņojis Optibet , kura pokera sadaļas darbību no 1.jūlija nodrošinās Playtech iPoker tīkls.

Līdz šim, pēdējo aptuveni gadu,  Optibet izmantojis prestižā GG Network pokera tīklu, taču tas nesen noslēdzis sadarbību ar Olybet, un kazino klienti tajā varēs izmēģināt savus spēkus uzreiz pēc ārkārtas stāvokļa aizlieguma beigām (10.jūnijs).

Kāpēc iPoker? – Optibet skaidro, ka Playtech izstrādātāja tīkls eksistē tirgū jau kopš 1999. gada, tas ir atzīts par stabilāko, pieredzes bagātāko un drošāko vietu, kur spēlēt pokeru. Tāpat Optibet vienmēr vēlējies piedāvāt saviem spēlētājiem tikai labāko.

Pēdējā mēneša laikā vairāk nekā 9 jauni partneri ir pievienojušies iPoker, kas nozīmē tikai to, ka tīkls paplašinās, palielinot turnīru garantijas un citus piedāvājumus.

“Mēs vienmēr cenšamies saviem spēlētājiem nodrošināt stabilākos un augstākās kvalitātes produktus, ” skaidro Optibet pokera produkta vadītājs Maksims Gorbačs. “Ar iPoker palīdzību mēs spēsim piedāvāt modernu pokera pieredzi dažādu interešu spēlētājiem. Mēs esam pārliecināti, ka iPoker novatoriskās iespējas ļaus mūsu klientiem izbaudīt vēl labāku pokera pieredzi.

Ar GGNetwork Optibet sadarbību beigs 1.jūlijā. Optibet atzīmē, ka līdz 30.jūnijam spēlētājiem jāizmanto visa turnīru nauda (T$), biļetes un citi bonusi, taču pokera kontā esošie līdzekļi tiks pārcelti automātiski.

Kristaps Mednis