“NetEnt” “Megaways” spēļu pulkam pievieno klasisko “Fruit Shop” spēli


Savu “Megaways” spēļu klāstu turpina papildināt populārais spēļu izstrādātājs “NetEnt”, šoreiz aizraujošo mehāniku pievienojot klasiskajai “Fruit Shop” spēlei.

“NetEnt” no cita labi pazīstama ražotāja “Big Time Gaming” “Megaways” licenci iegādājās pagājušā gada beigu daļā un līdz šim ar to papildinājusi tādas pazīstamas relīzes kā “Twin Spin” un “Divine Fortune”. Nu kārta pienākusi arī “Fruit Shop”, kas orģinālajā versijā dienasgaismu ieraudzīja nu jau tālajā 2011.gadā.

Spēles dizains nemainīgi palicis tas pats, protams, uzlabotā kvalitātē, izmaiņas piedzīvojis tikai laukums un pamatmehānika. Sešu ruļļu un divu līdz septiņu rindu laukumā spēlētājs var veidot laimīgās kombinācijas līdz pat 117 649 izmaksu līnijās jeb tā saucamajos “Megaways”.  Te gan jāapbēdina “Casade” funkcijas fani, jo “Fruit Spin Megaways” uzvarošās kombinācijas veidojošie simboli netiek aizstāti ar jauniem, tādējādi dotot iespēju veidot jaunas kombinācijas tā paša grieziena laikā.

Protams, neiztikt bez ierastā aizstājējsimbola, kurš šajā gadījumā var aizstāt visus spēles simbolus,  un diez gan netradicionālā formāta bezmaksas griezienu bonusa. Līdzīgi kā oriģinālā, arī šajā gadījumā bezmaksas griezienu bonuss tiek aktivizēts ar vidējas vērtības auglīšu simbolu kombinācijām, griezienu skaitam esot atkarīgam no kombinācijas garuma (trīs simboli=divi griezieni, seši simboli=pieci griezieni). Tāds pats princips saglabājas arī bonusa laikā, tikai tur papildu griezienus var iegūt arī ar zemas vērtības 10-A simbolu kombinācijām, turklāt aktīvs ir arī laimesta reizinātājs, kas palielinās augošā secībā līdz ar katru uzvarošo kombināciju (līdz 10x). Līdz ar to kripatiņa veiksmes var ievest ilgstošā laimestu piedzīvojumā. Maksimāli spēlē var iegūt līdz pat 10000x+ laimestus.

“Klasiskas un nemirstošas augļu tematikas spēles apvienošana ar “Megaways” mehāniku ir ģeniāls grūdiens, kuru spēlētāji novērtēs, ” atzīst “NetEnt” direktors spēļu jomā Karls Ejlertsons.  “”Fruit Spin Megaways” piedāvā ideālu funkciju maisījumu, pielādētu ar bezmaksas griezieniem un laimestu potenciālu, kas saglabā aizrautību katrā griezienā, tādējādi piesaistot plašākas spēlētāju masas.”

Iespējams, “Megaways” versija varētu nepiesaistīt oriģināla cienītājus, taču kopumā spēlei ir visas iespējas sajūsmināt jebkuru spēlētāju. Augsts risks un potenciāls, kam “Megaways” piešķir visai aizraujošu paredzamību.